odjakživa si tykáme.. vo svetovom jazyku sa netyká a nevyká.. je to jednoducho ty.. vždy,.. to si si nevšimol?? alebo ťa mám volať súdruh?, ale aj tí si tykali.. mám dosť vysoký vek.. a preto tykám vo virtuálnom svete každému a taktiež mi nevadí ak aj mne každy tyká.. nie je v tom nič zlé.. ej to jednoduchšie.. ale myslím ež o tom tu diskusia vôbec nebola.. skôr by ma zaujímalo prečo si si dal do nicku PÁN- Mr........ sa cítiš nadradený nad ostatnými?? jediný múdry medzi nami hlupákmi??


