Kde bolo, tam bolo, nikto nevie. . .
si ma pobavil po ránu-každý školák vie,že všetko vo vesmíre je zložené z ELEMENTÁRNYCH častíc HMOTY a energie... také sú naše doterajšie poznatky, už asi 100 rokov len spresňujeme druhy tých častíc Správne.. samozrejme že sa nachádzajú aj v ZEMI.. nič predsa nemôže byť iné ako len to, čo sa vo vesmíre nachádza.. to predsa nie je žiaden objav.. a mohli naň prísť aj pred 5000 rokmi.. tie častice majú len inú formu.. ale stále sú tie isté v tráve, kameni ako aj v tvojom či mojom mozgu.. presne rovnaké.. a vôbec nejde o chemické prvky ako si napísal ty -vodík, uhlík ect.. to je úplne samozrejmé :D sú omnoho základnejšie častice, z ktorých sa skladá ten vodík aj uhlík.. si predstav zvieratá nestvoril zo žiadneho rebra samcov a pri párení sú rovnako jedno telo ako muž a žena... ako je to možné?? argumet o jednom tele adama a evy je bezpredmetný.ak pozoruješ prírodu, tak všetky zvieratá čo majú rozdelené pohlavie to tam majú.. aby mali potomstvo ,musia byť pri párení jedno telo.Y samca