milan.. ja som reagoval na BLOG a jeho obsah.. to čo píšeš ty v tom blogu nie je.. ak chce autor aby čitateľ pochopil čo chce povedať.. tak to v prvom rade MUSÍ napísať.. aby sa to dalo prečítať.. takže.. ?? ak je v GB zákon tak ho musia dodržiavať aj kresťania.. hoci môžu mať naň akýkoľvek iný pohľad.. ak nedodržali.. tak nesú následky.. v čom je problem?? to nie je o ich prenasledovaní.. to je o zrovnoprávnení homosexuálov.. ja som tiež proti aby vychovávali adoptované deti.. ale.. ak bude zákon hovoriť inak. .tak budem rešpektovať zákon.. ak nie.. nemôžem sa čudovať postihu ... to platí aj pre ostatné skupiny.. nielen pre kresťanov..


