Ahoj Kali, tu Jozef. Hlásim polohu
jozefo.. k nadpisu.. ak si nevedel že to doteraz platí to hláseni epred vycestovaním.. tak ti oznamujem.. je to v zákone 253/1998.. ktorý do platnej podoby novelizoval dzurinda.. 1.7.2006.. a ten článok znie takto..
Pobyt občana v zahraničí
Občan, ktorýmá trvalý pobyt na území Slovenskej republiky
a ktorý sa pripravuje na vycestovanie do zahraničia
na dobu dlhšiu ako 90 dní, pred vycestovaním
ohlási túto skutočnosť ohlasovni v mieste trvalého pobytu;
v ohlásení uvedie štát a miesto pobytu a predpokladanú
dobu pobytu.
takže ??? sa pýtam prečo si nehlásil svoju polohu mikimu,,?? VED TERAZ TAM CHCÚ PRIPíSAť LEN SLOVíčKO... MUSí OHLÁSIŤ..... čo sa tým mení na zákonnej povinnosti takto robiť?? já ti teda nevým karle.. mení sa asi len to, že doteraz o tej povinnosti ani srnky netušili.. ale.. neznalosť zákona ani doteraz neospravedlňuje.. že?? skú smi vysvetliť prečo ťa to nevzalo už v tom roku 2006?? či dokonca v tom 98mom?? :)