ej ej dieťakto.. my sme tam žili a ty o tom len čítaš.. a čítaš samé klamstvo.. to čo bolo treba .. toho bol nedostatok.. a čo treba nebolo boli plné sklady.. spýtaj sa rodičov.. ako to vyzeralo.. vo všetkom.. socializmus padol ekonoomicky.. lebo ZSSR sa nechal vtiahnuť do abstraktného zbrojenia virtuálnych hviezdnych vojen.. popočúvaj chcelemendika.. nebolo podstatné či to USA mali.. ale že to mať mohli a tak bolo treba na to odpoveď.. a toto vyčerpalo ekonomiku celého soc tábora.. lebo nestíhal uspokojovať normálne ľudské trhové potreby.. ale zbrojil zbrojil.. preto padol.. lebo sa už nedalo spoliehať na slepotu ľudí.. padol ekonomicky aj morálne.. lebo tí čo nás mali viesť len hrabali k sebe a žili v dostatku a vládnuca pracujúca trieda neustále uťahovala opasok v mene svetlejších zajtrajškov.. tak to spadlo.. nič viac sa nestalo.. a nenastúpilo nič lepšie- robotník sa má rovnako ako za socíku,pár šikovných sa má veľmi dobre a pár neskutočne šikovných sa má neskutočne výborne


