:) 90% článkov v poslednej dobe iba skylink.. ja nepochybujem o jeho solidnosti .. len ma zaráža tá jeho absolútna zahryznutosť do toho kváziproblemu.. lebo nie je absolútne primárny, nejde o život ani o zdravie.. je tu oveľa viac a dôležitejších problémov.. ale tým sa nevenuje.. ide mu o jeho urazené ego.. ješitnosť až je to smiešne.. a môže mať aj 100x pravdu.. je to správanie malého decka, ktorému vzali na pieskovisku jeho formičku.. a postavili si s ňou veľký hrad.. a on rumázga na kraji pieskoviska, dávno po tom, že ten hrad zvalil susedovie pes.. a ocikal mu zbytok hradieb.. takto to pripadá mne.. a asi aj 85% čítajúcim.. lebo vidíš ten záujem?? len mu to nik nechce povedať do očí.. tak musím ja.. lebo ja som taký.. môže to byť super človek.. ale už by sa mal zbaviť toho skylinkového BIBINKA.. ono sa určite zahojí.. len si ho nesmie stále škrabať.. držím mu v tom palce.,. a rád si prečítam od neho hocičo iné.. toto je už otrepané a nikam to nevedie..


