a dokonca aj v záhradke.. "jošta" je na trhu len niekoľko rokov.. asi 25?? dovtedy nebola.. alebo všetky druhy pšenice čio kukurice, ktorú jeme.. neboli stvorené a ich vlastnosti sú už úplne iné ako tie spred 100 rokov.. niečo krížením a niečo GMO... genetickým inžinierstvom.. ja neposudzujem či je to dobré.. pre človeka.. ja len dávam príklad, že nás obkopuje veľmi veľa vecí čo boh nestvoril.. ale vyrobil " vynúrenou- urýchlenou EVOLÚCIOU človek.. ak toto niekto popiera, tak si nevidí na špičku nosa.. a ak to dokázal človek za niekoľko desiatok rokov.. čo potom samostatná príroda za niekoľko stoviek milionov rokov????


