ako j emožné že za mojžišových čias nebol?? a to bolo niekoľko tisíc rokov čo opísal mojžiš vo svojich 5tich knihách?? a satan NIKDE??? anei len v tom raji to nebol satan.. lebo v raji zvieratá vedeli hovoriť.. a bol to len a len had.. ak by to bol satan.. tak by to mojžiš určite odhalil.. .. ľudstvo si zvyklo váľať vinu za svoje slabosti na satana.. lebo tak je to jednoduchšie.... bože ja som čistý ako si ma stvoril.. a nebyť toho satana by som bol taký doteraz.. to on ma naviedol na všetko zlé.. ako cinkota.. ako malé deti.. tie sa tiež pred rodičmi takto vyhovárajú na vymyslené bytosti..:) nejaké to dieťa som vychoval a viem.. že oni nikdy nič.. to tí druhí .. presne ako vy...


