v ktorých príspevkoch si vyčítal pohrdanie?? ak argumentujem, že nemáte pravdu?? to je pohrdanie?? ak napíšem, že neverím že si boh vyvolil jediný židovský národ?? že to je len želanie židov zapísané do biblie?? to je pohrdanie,? že neverím v to ž eboh ej protekcionalista?? lebo čo iné by to bolo ako protekcionalizmus,? stvoriť všetkých ale milovať len jediný národ?? ja v tom pohrdanie nevidím.. t yano?? alebo ak vám napíšem, že 1500 rokov je pdla rodokmeňa ježiša od adama?? lebo generácie žijú SÚBEŽNE?? a vy si meliete svoje?? že nie,? to je pohŕdanie?? ak vás upozorňujem že nepoužívate normálny zdravý rozum?? ale papagájujete nezmysly svojich predchodcov?? koľko vás doma žije v jednom čase?? tu na zemi??? nás 4 generácie.. a takto to bolo VŽDY.. a aj viac .. lebo sa rodilo v nižšom veku ako teraz.. ty mňa obviňuješ s pohrdania?? v diskusii?? si prečítaj TVOJE reakcie a uvidíš.. čo je to pohrdanie iným názorom.. a že za to vždy dáš smajlika?? no čo už..


