takže si aj abdadon?? lebo toto je presne jeho slovník..
takže si aj abdadon?? lebo toto je presne jeho slovník..
ak prečítaš zákony slovenskej republiky.... kde sa v nich píše niečo iné ako si tu teraz citoval?? kde je nejaký protiklad s tým čo tu neustále citujete??prečo ste presvedčení, že len to vaše učenie a princípy života sú tie najsprávnejšie?? ešte raz..čo je v zákonoch SR iné a teda nesprávne?? podla čoho by ste nemohli žiť??
ruský národ skoro bez viery prijímal obete druhej svetovej vojny aby porazil hitlera..zomrelo 20 milionov na ich strane..ako môžeš povedať, že človek bez viery nevie priniesť obeť?? hlúposti splietaš ty..apropo.. v čom si to nesúhlasil s mojim tvrdením?? ja som nikde nepovedal že píšem o nejakých svedkoch jehovovych..jasom konštatoval.. ten kto si neváži tohoto pozemského život.. ten opovrhuje darom od boha.. s týmto tvrdením nesúhlasíš??
lebo si si to vymyslel a nevieš odpovedať.. ježiš NEMOHOL spomenúť rok 1914 v žiadnom prípade.. lebo nevedel ako sa bude počítať vek.. a ani prepočtom to nemohol spomenúť.. takže prečo nás tu klameš?? ak vieš ako to bolo.. prosím ťa o udanie zdroja.. ako mohlo ježiš spomenúť rok 1914...
prosím znova.. kde presne spomenul ježiš rok 1914??? v súvislosti s armagedonom?? toto by ma veľmi zaujímalo..prosím odpovedz.. kde presne a akými slovami??
ja by som to uzavrel asi takto.. žiaden človek ktorý má radosť zo života sa NEMôŽE tešiť na zničenie života aj ked má prislúbenie večného a lepšieho..
na zničenie súčasného života sa tešia len tí, ktorí nevedia teraz žiť so svojim pozemským telom.. a preto chcú žiť večne v oslávenom.. ale predsa nemajú záruku že budú vybraní.. a preto tešiť sa na zničenie niečoho je nenormálne.. treba sa tešiť aj z toho čo máme teraz.. lebo to MÁTE predsa od BOHA... a vy týmto svojim pozemským životom v podstate opovrhujete.. a chcete hneď večný.. čo najskôr.. to je zvrátenosť a neúcta k životu čo vám dal boh.. tu na zemi.. a teraz..
ako vždy.. neodpovedal si ..ale zasa sa pýtaš.. to máte čo za hru?? na somára sa hráte?? najskôr odpovedaj a potom sa pýtaj.. inak nehrám..
tak vidíčš.. a prečo ste presvedčený že už už to bude?? ved sa nič nemení.. svet j erovnako skazený ako bol za rímskej ríše....nie je o nič lepší ani horší.. tak vo co go?? nemali by ste inak životnú náplň?? ale to nie je problem konca sveta. to je váš problém.. vaša životná náplň.. upnuli ste sa na zlý ciel
a teraz by ma zaujímalo jedno ako ho spomenul?? daj prosím ťa ten algoritmus.. ako ježiš spomenul ten rok 1914... veľmi by som chcel vedieť toto vysvetlenie..
o armagedone sa zvestuje koľko?? neblázni.. kdeže to prvý krát čítame že bude agrmagedon?? pred 130 rokmi?? si sa s koňom zrazil??? zasa si privlastňujete niečo, čo vám nepatrí.. ste tým armagedonom natoľko posadnutí, že nevnímate nič iné.. a potom vám z toho šibe.. prečo sa mám tešiť na koniec?? žite.. neživorte.. vy živoríte a vydávate to za blaho.. a tešíte sa že budete žiť večne.. nie.. hovorím vám.. kto bude teraz živoriť.. bude živoriť večne.. lebo iné NEDOKÁŽE aj keby dostal večný život..
nech píše aj o smerákoch aj o hocikom.. ale o všetkých, nielen o jednych.. potom to vyzerá , že tí druhí ani kradnúť nevedia.. a to predsa nie je pravda.. všetci sú v tejto oblasti dostatočne zruční :)
a čo taký martin fedor?? ten sa stal štátnym tajomníkom.. teda podministrom v 29 rokoch , aby mohol v 32 rokoch veku byť ministrom.. čoho?? no obrany.. kde môýž eministrovať asi aj kuchár.. lebo aký je rozdiel medzi kuchárom a právnikom?? na obrane?? žiadny.. prečo ti vadí červený, keď tento konkrétny modrý je rovnaký?? buď spravodlivý a poukáž na rovnaké javy v akože odlišných stranách.. ak sa pozrieme na ne bližšie.. zistíme , že sú rovnaké.. len farbu dresu majú inú.. nič viac.. napr LIPŠIC.. vo veku 25 rokov sa stal vedúcim úradu ( po ministrovi najdôležitejší na ministerstve) ministerstva spravodlivosti.. kde sa hrabú smeráci?? a odkiaľ sa tam vyškriabal?? no predsa z ODM.. občianska demokratická mládež.. takže?? modrý, čierny či červený VŠETKO JEDNO... alebo títo sú iní ako tebou spomenutí v článku?? dáme aj ich platy?? :)
ano.. lebo ako BOH zabíjal a vraždil židovských nepriateľov.. je toho plný starý zákon.. ako boh pomáhal židom. tak ako to že si to nevieš predstaviť??
ale bľabotať nezrozumiteľne o normálnych veciach sa naučili perfektne politici.. a nikdy by ma nenapadlo že to je duchovné.. preborníkom bol toť el prezidento z českej župy.. ten teda riadne bľabotal.. nik mu nerozumel.. ale všetci ho obdivovali.. to je to o čom bol tento článok?? ehm.. hmm.. uhmm.. tak já tedy se objetuji... ehmm.
žiadna nenávisť.. ale skúsenosť so zametaním problémov pod koberec.. sám si napísal.. poznal som 4 kňazov a z toho POLOVICA mala MILENKU a jeden deti.. no ja som poznal KŇAZOV AJ S MILENKAMI AJ S DEťMI.. AJ HOMOSEXUáLOV A V TEJTO DOBE.. a dokonca aj pedofila.. nie nevidel som ho súložiť s chlapcami.. ale oko vidí nie je slepé.. sa pýtam ako pristúpil vatikán k problému?? NIKJAKO.. nechal to riešiť samostatne tie diecézy kde sa to odhalilo.. hotovo.. nemám voči nim žiadnu zášť ani nenávisť. správam sa k farárom na rozdiel od teba ako k obyčajným ľuďom.. lebo oni nie sú nič viac.. len obyčajní ľudia, šíriaci vieru..
takž eaj pre autora niečo.. ak by mali tí čo volia pápeža trošku svedomia.. tak by sa NIKDY nemohol stať bývalý príslušník hitlerovej mládeže pápežom.. prečo?? NO LEBO:. takž ekoho to vyzývaš na odstúpenie,? a kto ho nahradí?? si pozri teraz seriál čo krásne vykresľuje cirkev vc stredoveku.. ! BORGIOVCI.. je to krásny opis vecí ktoré sa diali.. a dejú sa aj teraz.. len sa o nich natočí film tak o 200 rokov.. všetci sú ako ratzinger.. niet tam výnimky.. všetko ej to len o moci, ovládaní ľudí a raji na zemi.. o ničom inom.. o žiadnom bohu , o žiadnom spasení.. to je celá dejinná niť cirkvi, ktorá nadobudla svetovládu... zabudla na čo bola ustanovená.. odstúpenie pápež aby nič nezmenilo.. vôbec nič..
FILKOOO.. ty si asi spadol z mesiaca?? čo spôsobil bezák?? tak aby bolo jasné.. hodnostári svoju vlastnú cirkev okrádajú TERAZ a nie pred x rokmi.. farári súložia s chlapcami a dievčatami TERAZ a nie len pred x rokmi.. ty asi žiješ na mesiaci a nie tu na zemi.. všetko čo sa dialo kedysi.. sa deje rovnako aj teraz NIČ SA NEZMENILO.. lebo sa nezmenil prístup vatikánu.. ty ideš na veľkončnú spoveď a spovedáš sa ako veľmi si zhrešil, ked si nedodržal pôstny deň .. farár ti dá rozhrešenie..a ide sa napchať prasaťom do zakrisite.. lebo zrovna je doba obeda.. a akýže pôst?? to sa dialo a deje.. lebo cirkev je pre ovečky a nie pre pastierov.. oni to vedú oni sú nad zákon.. vždy.. česť svetlým .. výnimkám.. za to môže aj ten arcino.... čo si vydržiaval milenca priamo z cirkevných peňazí.. štb to vedela a preto musel donášať aj im.. a tak zabil jednou ranou viacero múch.. a bolo.. toho nevyzveš aby sa pozrel čo napáchal?? si teda riadny pokrytec...
svedkovia NEBOLI primárne prenasledovaní v nemecku ani nikde inde vo svete.. ani ich dokonca nezomrelo toľko čo cigánov v lágroch.. o čom sa to zasa snažíte presvedčiť tu prítomných?? úplne niekomu hrabe?? svedkovia NIE sú a neboli nikdy prenasledovaní ani tak ako prví kresťania, pokiaľ ešte neboli uznaní ako oficiálne náboženstvo v ríme.. vy si neustále potrebujete dokazovať že najviac trpíte? NIE NETRPÍTE.. vy sa na utrpenie iba hráte...
ale on tam nehovorí .. ja som jehova.. .. on hovorí ja som večný boh.. a nie jehova.. kde to neustále beriete?? predsa je na dslnko jasnejšie ž eto JHWH je stratka.. som ktorý som.. som večný a jediný.. a nie MENO.. ved je to v tom písme úplne jasne napísané.. ked boh hovorí kto je.. prečo to neustále prekrúcate??
Odporúčame