opravdu zaujímavé komentáre od p. Javúreka, tým aj zaujímavé čítanie reakcií. Donedávna bolo dlhodobým zvykom, že unisimo všetci komentátori velebili len jedno zoskupenie tkzv. pro-refomné, hecovali ho každých takmer každých 14 dní k väčšej reformosti, len aby nestratilo prívlastok že sú reformný, k rýchlejšiemu tempu reformného procesu vo všetkých oblastiach nášho života, ako keby išlo o niečo jednoduché ako kopanie kanálov alebo stavani ciest. Zrazu sa tu objaví niekto kto prestáva písať podľa tejto schémy a vidí že toto zoskupenie je v troskách a jeho predstavitelia vystupujú ako za starých čias, s tými istými dnes už neúčinnými argumentami. Faktom je, že títo páni sú už za svojim zenitom politickej výkonnosti a svoje si už odviedli a okrem toho sú symbolmi chýb ktoré sa v porevolučnom vývoji urobili, i keď pripustíme že neúmyselne, ale sú ich symbolmi. Čudujem sa hnevu tých aktivistov píšucich o ficovoličoch bez rozmyslu.


