p. Lipšic sa prekonáva vo svojich absuditách. Veď čo to je, parlamentný klub politickej strany ktorá sa nezúčastnila volieb a je v parlamente. Je to akurát len výkvet schopných kariéristov, vyšplhajúcich sa cez iné zavedené politické strany ako zakuklenci. Keď sa dostanú do parlamentu tak sa vylarvia a sú tam berúc nemalé platy a rôzne benefity, je to na pováženie. Je to tuším doteraz najvýšší počet tkzv. nezávislých (závislákov) v terajšom parlamente.


