ešte povedz, aká bola ponuka a teda koho si tak mohol naviac vybrať, ak chcel zostaviť vládu. Si nám to všetkým dlžný, keď ho krituzuješ za zlý výber. Ako keby si zabudol, že proťajšok, t.j. líder pravých strán koketoval po voľbách s HZDS a nebyť odporu KDH, tak by bola vláda širokej pravej koalície, tiež aj s HZDS. SNS pravici lepšie pasovalo ako HZDS, len tam bol neprekonateľný problém s vtedajším SMK a bez jeho hlasov by vládu nezostavili. Tých hlasov mali veľmi knap, nestačili na zlepenie vlády, Napokon lídri SNS a HZDS nemali žiadne funkcie okrem vnútrostraníckych. Takže prosím povedz koho si tak mimo nich mohol reálne vybrať, čo by šli s ním.


