neretardovaný DMC, len Ty to vieš určite, lebo asi výnosnosť investícií v II. piliery kým prišiel Fico bola enormne vysoká tak, že nahradzovala príspevky tých 3-5 pracujúcich čo sa skladajú na 1 dôchodok? až príchodom Fica sa zem zatriasla potom klesli na nižšiu úroveň ako klasické úročenie vkladov v bankách? to ma podržte, tak dokáže len mrknutím náš premiér oplyvniť trh s cennými parierami. Ak sa výnosných cenných papierov museli DSS zbaviť, tak ich dúfam výnosne aj predali a teda sa to malo objaviť vyskočením % zúročenia tkzv.našich vkladov v II. piliery s faktickým pripísaním úrokov, kde teda sú, alebo kde zostali?


