Ak by zrušili celibát, tak čo by to bolo?
Záleží, či máš prístup k originálom.
Ak nie, záleží na tom, kto je prekladateľ.
Veď zo všetkých písiem a biblií je x odlišných prekladov.
Všetko sú to žabomyšie vojny.
Kto a s akým cieľom ich vedie?
Výborné!!!!
Trollovia, dajte v čom agent Lipšic neklamal?
Veď sa mu to rúca ako domček z karát.
Z dôvodu zaujatosti je vylúčený z 24 prípadov.
Okrem budovania zločineckej siete ČO tento draho platený neúctyhodný podvodník robí,?
Naháňa děfky?
Čižnár jasné povedal, že nevie, čo počúval.
Že Fico sa spýtal, čo má toto znamenať?
A že Trnku vyhodil.
Trnka tvrdí, že Čižnár klame
Že ako GP nepotreboval žiadneho Čižnára na sprostredkovanie stretnutie. Že bol prítomný na výboroch atď.
Ktosi z trollov sa objavil pod nickom blahov baran.
Alebo trollovia dostali posilu?
Ideš do IGNORE, medzi svojích, do smrad.ľavého chlieva.
Gambatý agent zabúda, že je podriadený Žilinku.
Nie je ani prokurátor.
Nemá ani len skúsenosť s trestným právom.
Arogantný trubiroh, Haščákovi právnici zverejnili ZMLUVU s Lipšicom na právne služby.
KLAMAL!
OPÄŤ!
A FICO MAL PRAVDU.
OPÄŤ.
Mafia trpko zaplače, ak teraz zruší pargraf 363.
Baganec, chýba mi v zozname Motyka Tódová pravá ruka danYelyta
Kedy "keď budeme"???
Už včera bolo neskoro.
Aj mňa zaujíma, prečo to nevyšetrili.
Teraz Smer banuje.
Aspoň odkúpili akcie Enelu a zrušili prenájom Gabčíkova na 30 rokov zadarmo.
Zachránili letisko.
A vyviedli nás z krízy.
Lokoliq, dík.
K otázke novinára: nie je mi to jasné.
V článku Pravda popisuje vypočutie Trnku.
O akomsi dojednávaní úplatku pre Smer sa nič nepíše.
Takto si žijeme.
To je tá sľubovaná očista.
Je mi smutno.
Koľko Slovákov sa cíti urážaných, dehonestovaných, oklamaných, BEZMOCNÝCH.
Zároveň Slovensko speje k BANKROTU.
Chmelárova predpoveď spred cca ± 1/2 roka sa stane pravdou.
Oprava: na dnešnej TB strany SMER SSD sa ...
,"Svedok Peter Tóth vypovedal v súlade so svojimi predošlými svedectvami a popísal, ako mu Kočner vlastníctvo dvoch kópií Gorily potvrdil, pričom zvukový záznam mu Kočner aj prehrával. Kočner mu mal tiež priznať, že mu nahrávku uchováva Trnka.
„Mal rozsiahle kontakty medzi príslušníkmi SIS, takže ma neprekvapuje, že Marian Kočner nahrávku Gorily získal,“ vypovedal Tóth.
**Trnka ale tvrdí, že Tóth mohol USB kľúč do Kočnerovho domu doniesť, nie odniesť ako tvrdí. Podľa Trnku je tak na zvážení, či Kočner vôbec nahrávkou disponoval.**
Výpoveď TÓTHA je kľúčová.
Tóth je absolútne nedôveryhodný svedok.
Toto sa však spätne preveriť nedá.
K ostatnému obsahu sa neviem vyjadriť.
Zvláštne je, že na dnešnej TB sa novinár nepýtal k obsahu tlačovky, ale podpásovo útočil na Fica, PREČO FICO DOHADOVAL ÚPLATKY PRE SMER, že takto dnes vypovedal Čižnár.
Ako to je? Nechápem písaný text?
Kde to novinár našiel? V článku to nie je.
Zaznelo to na verejnom vypočutí Trnku?
Viete niekto?
Ďakujem.
A čo liečba?
Ostávame pri neucinnom remdesivire?
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/remd…
Jasné, ostávame!
Remdesivir je NÁSTROJ, ako oblbnúť ovce že kobid je neliečiteľný.
Slovensko sa prebudilo už dávnejšie.
Prešľapuje na mieste.
Nemáme lídra, vodcu.
Občiansky tribunál to nie je.
Hľadá sa nestraník, vzdelaný, s darom reči a charizmou, charakterný vlastenec.
Mal by vypočuť požiadavky národa, skoncipovať ich a vytvoriť regionálne bunky.
Ako prvé bude treba zmeniť volebný systém.
Nastoliť priamu demokraciu.
Máme veľa šikovných ľudí.
Mali by byť aktívni, vytvárať sieť a zapájať čo najviac vzdelaných, pronárodne orientovaných vlastencov.
Inak to nemá zmysel.
Točíme sa v slučke, bez vychodiska.
Národ, MY budeme diktovať naše podmienky a potom nášmu lídrovi pomôžeme vyhrať voľby.
Vo voľbách NEMUSÍ kandidovať politická strana.
Musí skončiť koalícia versus opozícia, koaličné zmluvy a iné formy zneužívania moci na úkor voličov.
Zmeniť zákon o referende je samozrejme nutné.
Nepracuješ, podvádzaš? Vypadni.
A zabudni na nadštandardný plat.
Ako vzor vybrať Švajčiarsko.
Roman Michelko by mohol byť veľmi nápomocný. Tu sa nedá popísať všetko, len načrtnúť smerovanie.
Je to ich vec.
Oni nám do politiky nekafrú, nekomentujú naše zvyky.
Preto ich treba nechať tam a nevláčiť ich sem.
Kurz a Orbán sa vyjadrili jasne.
Bohužiaľ, my a asi aj Česi budeme mať ďalšiu chránenú minoritu.
K LGBTIQ a Rómom pribudnú Afgánci.
Poameričtení. Snáď.
Fero nie je pápež, je 666.
ANTIpápež, HERETIK, jezuita, milovník Judáša a svätého Pfizera je samotný stelesnený diabol.
Mohol by si to vedieť, pichač, indície sú jasné.
Kto sa okolo neho motá?
Čierna vdova a ďalší satanisti.
A na neustále rastúci štátny dlh?
Odporúčame