Odporúčam vám názor
https://www.hlavnespravy.sk/prevladnu-emocie…
s ktorým sa určite plne stotožníte.
Je NEHORÁZNE aké peklo sa strhlo kvôli dvom "novinárkam" a kvôli nekompetentnej práci politika Lipšica.
Odporúčam vám názor
https://www.hlavnespravy.sk/prevladnu-emocie…
s ktorým sa určite plne stotožníte.
Je NEHORÁZNE aké peklo sa strhlo kvôli dvom "novinárkam" a kvôli nekompetentnej práci politika Lipšica.
Na Slovensku krv očkovaných darcov krvi zasvinila celú národnú krvnú banku!
Takto totiž vyzerá krv očkovaných.
Ako bude vyzerať po 3,4,5,.... dávke?
Prežije niekto?
Pridávam dve videá.
Pozrite, kým ich nezmažú.
Ďakujem hrdinským lekárom na Slovensku, ktorí sa tiež chopili iniciatívy.
Dánsko zrušilo kovidpasy ŽIADNE testy ani PREUKAZOVANIE zdravotného stavu!
Presstitúti mlčia.
Bijú do Fica, Blahu, Uhrika a iných "dezolátov", ktorí sa nechcú stať pokusnými myšami svätého Pfizera.
Ale našiel sa hrdina Viskupič! Zo SaS.
Antivaxer!
A v médiách je TICHO, až uši trhá.
Určite nie je sám.
NEVERÍM, že "elita" je očkovaná.
PS: VIETE, ŽE KRV OČKOVANÝCH ZNEHODNOTILA CELÚ KRVNÚ BANKU NA SLOVENSKU?
Re: 15:40
None, kto tu poslal link a templárov? Nebol to nejaký NONE?
V MOJICH linkoch je text prerozprávaný.
To je celý rozdiel.
Ak si sluchovo hendikepovaný, sorry.
+++++++NONE
DOBRE VEDIEŤ KOHO NEVOLIŤ.
POZOR, je to NEBEZPEČNEJŠIA STRANA NEŽ OĽAJNO.
Pokiaľ sa nezmení volebný systém, budú nás títo recyklovaní paraziti cúvať až do ich slávnej smrti.
Je tu veľa excelentných príspevkov, od múdrych hláv. Prídite s ideou, národ vás podporí.
Máme ich VŠETKÝCH plné zuby.
Niekedy je lepšie, keď len berú plat, ako keď pracujú!
To sme dopadli, vďaka voliči tejto hnusnej lúzy
NEFUNGUJE ani jedno ministerstvo.
A po nich zostanú len ruiny!
Kto to dá do poriadku?
Keď navolíte tých istých idiotov, ktorí očividne vykonávajú činnosť na totálny rozvrat štátu?
A čo kauza GOWNET?
ONA VIE VŠETKO (dodr.bať)
ona je SCHOPNÁ všetkého, ruší NAKA, PARGRAFY, VRAŽDÍ SA PODĽA JEJ PEXESA, ...
Re: Liečiteľ duší:
IGNORE.
Diskusia sa nielen skráti, sprehľadní, nik nepotrebuje čítať rovnaké výpotky trollov s rôznymi nickmi.
Tie isté kecy v rôznych diskusiách...
Každý múdry človek vysvetlí babičke a dedkovi, čo je Fero zač a NEPUSTÍ ICH TAM.
Dánsko zrušilo kovidpasy, ŽIADNE PREUKAZOVANIE SA ZDRAPMI BEZ VÝPOVEDNEJ HODNOTY.
Investigatívni majú riadne zalepené papule.
1500 dobrovoľníkov?
Na každého účastníka jedného?
PS: doporučujem počet zvýšiť na dvojnásobok.
Očkovaní sú neistí...dnes sú tu a zajtra na JIS.
Alebo pod zemou.
Tak čo sa o šampus trháš?
Pýtaj si fľašu svätenej vody.
Na vlastné riziko, eliminuje ťa ako každého diabla.
Biela kobyla je majiteľkou, tá ich zainvestuje do Arcy.
Takže sa "záhadný" odhalil sám a vyhral fľašu šampanského.
Pravda si " dala prácu " a naškrabala investigatívny článok. Riadne dlhý!
Nepomohlo, toho " kryštálovo čistého" očistí snáď len H2SO4.
Premorením získajú štáty imunitu obyvateľstva.
Toto je cesta, ktorou ide Anglicko.
Keď pôjde do Leopoldova MIKULEC, KOVAŘÍK, VRAHOVIA MATOVIČ, KRAJČI, LENGVARSKÝ, KOLÍK, ........ P-REZIDENTKA, BUDEŠ ICH NASLEDOVAŤ.
Odporúčame