Nemáš pravdu.
Neviem, či by si písal toto, keby poslal Kaliňák takýchto agresívnych ťazkoodencov na tú háveď "slušnoľudí".
Vodné delá, strieľanie, atď....
MIKULEC a KOVAŘÍK sú ďaleko horší GRÁZLI ako protestujúci ľudia.
Nemáš pravdu.
Neviem, či by si písal toto, keby poslal Kaliňák takýchto agresívnych ťazkoodencov na tú háveď "slušnoľudí".
Vodné delá, strieľanie, atď....
MIKULEC a KOVAŘÍK sú ďaleko horší GRÁZLI ako protestujúci ľudia.
Ferro, dal si si prácu, blog je dobre napísaný.
K obsahu: mám iný názor.
HRDINOVIA sú ľudia. Veľký počet slušných ľudí.
Viem, pritiahli ich do KE opozičné strany. Smeráci, ostrieľaní mazáci, boli lepší. Gašparovič bol skvelý.
Obsahovo nič nové nepriniesli.
Mám POCIT, že nás chcú využiť, kým my, národ, by sme chceli " len " aby nás viedli a tlmočili NAŠE POTREBY A POŽIADAVKY.
Žiaľ, toto sa im nebude páčiť....
Potrebujeme sa navzájom, ale treba jasné vzťahy. Bez nás nevyhrajú. Takže MY budeme diktovať podmienky.
PS: plne súhlasím, bez FICA to nedáme!
Ostatní, nepodstatné figúry bažiace po moci nech sa zaradia do davu v uliciach.
Navrhujem aj RENÉ BALÁKA.
Škodou je, ako si Rostas uzurpoval pre seba Lakotu, Weisa, Hrušovského.
Mne by ešte pasovala do tímu aj Pirošíková, Laššáková, Krajníková.
Súhlasím s tebou, deltoid.
Avšak aj občiansky protest potrebuje vodcu, ktorý má úroveň, dar reči, ktorý dokáže strhnúť dav.
A tento vodca, líder, musí mať marketing.
Pripravený PROGRAM, ktorým by oslovil, v ktorom by reflektoval požiadavky všetkých Slovákov. Čo myslíš, robí niekto prieskum, čo nás najviac trápi, vyrušuje, aké sú najzásadnejšie požiadavky, najbližšie plány, kroky,... UŽ DÁVNO mal niekto schopný vytvoriť okolo seba štruktúry: poradný výbor, zastúpenie v krajoch. Akosi nič. Ticho. NESMIE TO BYŤ BLAMÁŽ, hanba a trápnosti, akých sú schopní ľudia z Občianskeho tribunálu, či ako sa volajú.
Ak sa nebude postupovať rozumné a citlivo, nič z toho nebude. Len blamáž, na ktorej si "vláda mrzkej lúzy" zgustne.
Viem si predstaviť napr. lídra Romana Michelku, Juraja Štubniaka, chlapcov z Infovojny (tí ale nepôjdu), Harabina.
Aj tu na blogu sú ESÁ, nejdem menovať, aj tí sú extrémne šikovní.
Uhrík a Mazurek sú už kúpení, sú to úplne iní ľudia ako kedysi...
Nedokážem si túto zostavu predstaviť na spoločnom pódiu. Títo pôsobili lacno, silene, len tliachali.
V prípade spoločného pódia by to prinieslo porovnávanie výrazne v prospech Smeru.
To.z. fiasko pre Republiku. A hanbu pre Smer, s kým sa to spája.
Harabin - plne ho chápem - nepôjde spolu s tými, ktorí mu ubližovali. Jeho jediného si vážim a ďakujem mu za právnu pomoc obetiam kovidšikany.
Protest očami občanov z Martina.
Boli sme sólo, vlakom, manželský pár 60+.
Republika: moderátorka slabá, pôsobila rozpačito. Vystúpenia okrem Ďuricu 0 bodov.
Zradcovia ako Janco a Taraba mi už nemajú čo povedať.
Na margo očkovania posielam 2 linky, čítajte, kým ich nezmažú:
Cirkev....
Fero jezuita, heretik a ANTIpápež milovník svätého Pfizera, Judáša...
Má na Slovensku svoju sieť, či chobotnicu?
Cirkev nie je o Bohu.
Ľudia, ktorí si v tejto dobe pripomenú Zjavenie Jána ľahko odhalia, že Fero je 666.
A nie je sám.
Toto ani jeden zo satanistov v sebe nemá.
Ale vakcína, prejav lásky, by mala kolovať v žilách ovečiek.
https://qanon.sk/analyza-ockovacich-latok-pf…
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Prepáčte, je to trochu mimo misu, ale týka sa to renomé cirkvi. Nedalo mi...
https://qanon.sk/analyza-ockovacich-latok-pf…
Ešte 1 link zo Slovenska
Pani Elena, zo zúfalstva je človek schopný kadečoho.
Ostaňte silnou.
* NOROMECTIN.
PS: ani toho sa nebojím, ešte v r. 2014
bola 1.kúra, potom v r.2017 ďalšia.
Detox.
ABSOLÚTNE V POHODE.
Účinné je aj MMS.
Je pomaly jeseň.
K jeseni patria prechladnutia, chrípky..
Vedeli sme sa kurírovať, aj naše deti a nerobili sa z toho tragédie.
Kto má dobrého lekára, má o 50 percent lepšiu šancu, že sa mu v prípade potreby dostane pomoci.
My máme vitamíny, vytlačené protokoly a Norimectin, keby niečo.
NEBOJTE SA.
VÁS SPREVÁDZA STÁLY POCIT STRACHU.
To je zle.
EDKO NEVEDKO....
Dnes Matovič tiež nevedel elementárne čísla (štátny dlh, ...)
Bol vulgárny a odporný.
Makara mu nadŕžal a toleroval odroňské chovanie.
Kamenickēmu skákal do reči.
HNUS, RTVS treba odstrihnúť od výpalného.
Kdesi sa písalo, ako sa zhovadil názvom vodky.
V anglicky hovoriacich krajinách sa jeho vodka volala "INCEST", čo budilo rozpaky...
Možno za to môže Droba, veď Heger bol len Drobov biely kôň, predavač.
Roman Michelko podáva informácie o nahrávke GORILA.
Nie je použiteľná. Súd tak rozhodol.
400 signatárov sa zastalo Žilinku.
Mal by sa zorganizovať aj občiansky protest, alebo petícia!
Berme si príklad zo situácie, ako naklusala
p-rezidentka s kyticou pre skorumpovanú liberálku Baťovú, ktorá dehonestovala Sputnik
Tu sú informácie.
Treba si vypočuť v akom "postavení" sú materiály Gorila.
Odporúčame