Veríš kovaříkovi, že nezaspieva?
Smespodina to zobchoduje.
Ako to skončí s Krajňákom?
To bude tiež zaujímavé...
Podvodom vybavoval gam.batému bezpečnostnú previerku!
Lebo mary kolík je krvilacna sadistka a sorosova def.ka.
Lebo jeden gam.baty je us agent. A jedna marioneta z paláca tiež.
Prepni si nick.
Aj keď si dnes milanx, my ťa aj tak poznáme! Šmejd.
Astran, či strana, či čo si vlastne:
Odkiaľ si spadol na hlavu?
Najprv ťa obvinia.
Potom ideš do basy.
Tam hniješ a hniješ až zhniješ.
Bez možnosti zistiť za čo, bez možnosti sa brániť.
Ty si na 100 percent z p-rezidentkinej strany PS.
Dnes máš guráž Max.
Keby si bol na SK, možno by si sa objavil na zajtrajšom proteste.
Neverím, viem síce, že ako voliči sme NEGRAMOTNÍ, ale že by bolo na Slovensku toľko potenciálnych masochistov či samovrahov?
Len tí by totiž volili HLAS, SAS, OĽANO A PS!!!!
Pamätáme si to, treba však pripomenúť, vďaka!
Jednoduchá Aranka je v Olajne.
To hovorí za všetko.
Tancuje na hrobe dcéry.
+++++++++
Tieto monštrá s Papučovou by mali dostať doživotie.
Za nevyčísliteľné škody na našich životoch, na rozvrate štátu, zmiznuté miliardy, za ohavnú lotériu, kolaboráciu, zneužívanie právomocí verejného činiteľa, za neposkytovanie zdravotnej starostlivosti, za nútené testovanie, nasadenie cudzích vojsk na našom území voči vlastnému národu, za klamanie v číslach hlásených do EÚ, sabotovanie Sputniku, vraždu Lučanského, za smrť Kemlageho, za smrť advokáta vo väzbe, za znemožnenie deťom navštevovať školu, ...........................
Oooo Peter Pellegrini si prišiel prihriať polievočku.
Vivat SMER, BRAVÓ FICO.
Baloghová by bola schopná aj vyskočiť z okna.
Sorošovci v panike, to sa mi páči
https://m.facebook.com/pg/smersd/posts/
Okamžite denník N osočuje GP!
Max, ty sa netestuješ.
Prajem ti, aby ti očkovanie pomohlo a neuškodilo.
BOJUJME ZA ÚČINNÚ LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
Nie jedni proti druhým.
Je mi ľúto, že páni Eštok a Tomáš zradili Smer.
Hlas je NEVOLITEĽNÝ.
FALOŠNÝ voči občanom.
Tí, ktorí naleteli, trpko obanujú.
KMEC, RAŠI A PELLEGRÍNI sú lokaji EÚ a milovníci politiky NATO.
Voliť ich bude len blbec.
Človek si často neuvedomuje, aké vzácne je zdravie.
Príde na to, až keď ho stratí.
Ľudia si až teraz uvedomili, čo stratili, keď prišli o SMER.
Veľmi dobrý článok Ferro. S obsahom sa plne stotožňujem.
Ďakujem.
Aj keď nám pripravili počasie, IDEME.
A VERÍME, ŽE TO NEBUDE POSLEDNÝ RAZ.
A neodstraší nás ani novo pripravovaný POLICAJNÝ ZÁKON.
Mrzí ma a zároveň má neprekvapuje, ŽE KOZ (odbory) ZRADILI.
Ako vidíte, sme pozadu:
Treba vytvoriť tímy stredoškolákov, ktoré budú vrstovníkom vysvetľovať NEBEZPEČNOSŤ OČKOVANIA neschválenou vakcínou.
PS: CIGÁNIKOVÁ CIGÁNILA, že Pfizer je schválený. Je to hoax.
Tu na blogu sú pravdivé informácie, ako to s Pfizerom je.
Odporúčame