Mamamia, za prepustenie Haščáka je zodpovedný Lipšic!
Ešte raz tu dávam link, prečítajte si dôvod prepustenia Haščák a Arpášovcov.
Žilinka nemal inú možnosť.
ŠP pripravila obžalobu na vode!
Otázne je prečo? Lipšic zastupoval Haščáka v minulosti. Možno preto?
Na obvinenie neboli dostatočné dôkazy a Žilinka nemal iné východisko.
Za prepustenie je zodpovedný ŠP!
Nemáme žiadne morálne povinnosti zvážať migrantov kolaborantov.
Uvedomte si, že dostanú nárok na sociálnu a zdravotnú starostlivosť zadarmo, ubytovanie zadarmo a majú právo požadovať aj o azyl pre rodinných príslušníkov. Za chvíľu ich bude niekoľko stoviek. Pri ich pôrodnosti z nich bude niekoľko tisíc.
Mne to príde, že chcete náhradu za za cca 13 000 obetí NELIEČENIA kovidu.
Budú ZAOČKOVANÍ proti kovidu? Odčervení? Zaočkovaní proti infekčným chorobám?
Koľko finančných prostriedkov to bude stáť na ÚKOR NÁS, ktorí roky platíme odvody?
Na ako dlho im udelíte pobyt?
Aj ja sa pridávam, výborné deltoid++++++++++++++++++++++
Čo ten krvavý kolík, kompa, húfnica, smetisko, narkóza s Motykou Tód, fet-bárdy a iní "odborníci" otravujú GP?
Pčolinský sa jasne vyjadril: zdôvodnenie prepustenia má 75 strán.
Bude fajn dozvedieť sa, na základe akých mafiánskych praktík popísaných v predmetnej správe došlo k väzbe ALE AJ na základe akých chýb ho prepustili.
Prečo prepustili Pčolinského, Arpášovcov a Haščáka?
Lebo "niekto", komu robí hovorkyňu p-rezidentka, niečo totálne zbabral!
Hádajte, kto okrem Kysela narobil taky bordel na ŠP?
A Žilinka teraz upratuje ten chliev:
Prečo?
Lebo "niekto", komu robí hovorkyňu p-rezidentka, niečo totálne zbabral!
Hádajte, kto okrem Kysela narobil taky bordel na ŠP?
A Žilinka teraz upratuje ten chliev:
Tak choď do Anglicka.
Tam je to také, ako si želáš
Moja známa odišla pred 3 dňami.
Skutočne plakala od šťastia a nad Slovenskom.
18:21 Re:
Každý, kto zatiaľ žije je nezaočkovaný.
Preriedi nás to viac ako účelový kovid.
Francúzi bojujú a protestujú už 5. týždeň.
Dúfam, že na zajtrajšie protesty príde veľa ľudí ukázať vláde svoju "spokojnosť".
Húfnica to tušila, ide zamknúť záhradu.
Zvárači zvárajú brány a na strechách budú ostreľovači.
Úžasné.
Kristián, ďakujem, že ste mi venovali toľko času a ctím si fundovanú odpoveď.
Čo sa viery týka: nie som typ, čo pochybuje. Viera pramení v srdci, v duši. Zapojenie mozgu spôsobuje, že človek sa pozastavuje a pochybuje.
Prajem Vám v ďalšom živote veľa zdravia a harmóniu duše.
Nie som na Vašej úrovni, píšem ako cítim.
Ďakujem za zhovievavosť a usmernenia.
Túto časť odpovede k môjmu príspevku akceptujem do bodky.
Samozrejme, odporúčanie modliť sa ruženec beriem v dobrom.
Že nemám komentovať v diskusiách sa mi prieči.
Robím to od volieb 2020.
Nie som typ ovce, to pardon.
Nuž neviem, keby bol človek v núdzi, napríklad zranený, či by bolo nie kresťanské, ale ľudské riešiť, či si pomoc zaslúži.
Vakcinovanej "elite" národa končí účinok vakcín.
Tak hajde na tretiu dávku do obchodného centra!
Pekne doradu medzi obete teroru.
Žiadne promo akcie pred kamerami s vitamínom C alebo placebom!
Nikto vám to už nežerie.
A PRESSTITÚTI S VAMI!
https://m.facebook.com/Dr.ReneBalak.PhD.1/vi…
Poslanec Taraba je zradca.
Tvrdí bioetik René Balák a rozoberá, aký zákerný návrh očkovacieho zákona Taraba pripravil.
Čo myslíte, prejde tento zákon?
Veď jasné.
Odíde fero, príde falšovanie údajov, týranie a vydieranie obyvateľstva.
Žiadame o lacnú a dostupnú liečbu IVERMECTINOM.
Veď jasné.
Odíde fero, príde falšovanie údajov, týranie a vydieranie obyvateľstva.
Žiadame o lacnú a dostupnú liečbu IVERMECTINOM.
Nie náhodou usambassy? Soroš?
Žiadam nezávislého prokurátora, ktorý má gule, aby zastavil megalomanské plytvanie našich financií na perverznú lotériu, ktorá nemá v zákone oporu.
Papučova HO NAVÁDZALA na jej spustenie.
Odporúčame