Cynická hra Matoviča o milióny pokračuje
Húfnica, mimovládky a progresívni haj.zlíci sa aktivizujú.
DOVEZME ČO NAJVIAC AFGÁNCOV!!!!
Samozrejme, na čele Imigračného úradu sedí riaditeľ z Sorošovej mimovládky ORLOVSKÝ.
Ďakujeme, voliči skládky a tejto chunty.
Stále hovorím, že treba mimovládky financované zo zahraničia postaviť do štatútu zahraničného agenta!
A nie ich napájať na štátne (NAŠE) peniaze.
Preto Maďarsko takéto problémy nemá.
Vidíte, aká je negramotnosť občanov na Slovensku?
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludni…