Vypočujte si rozhovor s vývojárom vakcín.
Nestranný názor, fakty.
Link nižšie.
Vypočujte si rozhovor s vývojárom vakcín.
Nestranný názor, fakty.
Link nižšie.
Nepáči sa mi, ako zareagoval Smer.
KAŽDÝ, kto je PROTI, je s nami.
Toto je správny postoj.
Očkovaný, neočkovaný, každý slušný človek
Advokát Ivor bojuje proti kovidšikane, proti rozdeľovaniu ľudí.
Vyzýva všetkých slušných ľudí, SPOJME SA!
Advokát Ivor odmieta kovidfašizmus, šikanu, vyzýva všetkých slušných ľudí:
Agentúra AKO im nabudúce da 10 percentnú predvolebnú preferenciu....
Háveď to je. Keď sa spoja so stranou Bez ľudí, "úspech" ZARUČENÝ.
ESET im teoreticky? zabezpečí víťazstvo vo voľbách.
Vypočujte si rozhovor s českým vedcom Turánkom.
Na NIČ sa nehrá.
Poskytuje fakty. Je dlhoročným výskumníkom vakcín. Toho času nežiadúci.
Niečo ako pán doktor Lakota, Janco, Bukovský, Prof. Hrušovský, dr. Török, Peková, Renē Balák a mnohí ďalší.
https://veci-verejne.sk/vynikajuci-rozhovor-…
Vynikajúci rozhovor s vedcom Turánkom.
Odborníkom na vakcíny.
Moja známa robí na neurochirgii.
STRAŠNÉ STAVY.
VŠETKO SA TAJÍ.
NIČ NAHLAS O TOM, ŽE TIETO STAVY SÚVISIA S OČKOVANÍM.
To budú štatistiky zo Slovenska!
FARMAFIRMY vďaka ŠÚKL-u nahlásia skoro nulové nežiadúce reakcie!!!!
AlCiada, vieš byť zúrivý, uštipačný, cynický, ale na tomto príspevku vidno, že si ĽUDSKÝ.
BRAVÓ.
ĎAKUJEM.
Boli manipulovaní, podľahli.
KAŽDÝ si zaslúži druhú šancu.
Ja privítam s otvorenou náručou každého, komu sa otvoria oči.
Štát ich vohnal do úzkych, využil ich strach.
Nebude to však naveky!
Oni budú stáť v čele hnutia odporu!
(Ak prežijú).
ENTUZIAZMUS A ĽUDSKOSŤ nás odlišuje od kovidfašistov
Re: 17:13
Smolnik7: ++++++++++++++++
Ak niekedy niekto s krvavými očami psa kde po krku mainstreamu a tejto chunte, budú to s veľkou pravdepodobnosťou podvedení očkovaní.
Spájame sa, neurážajme sa.
Oni sú ZNEUŽITÉ DÔVERČIVÉ OBETE.
Boli oklamaní. Stále sú klamaní.
Cítim s nimi a je mi to veľmi veľmi ľúto, že ich ZRADIL štát. V mene peňazí.
Tým, ktorí ich vystrašili, oklamali a zneužili ich,
TÝM NESMIEME ODPUSTIŤ.
Verím, za nás všetkých, že NORIMBERGSKÝ PROCES BUDE.
Vážení očkovaní, ešte budete potrebovať trocha času, kým pochopíte, že vás oklamali.
Mnohí z vás na to doplatia hneď, iní v časovom horizonte ± tri roky, resp. nasledujúce pokolenia, ak ešte budú spôsobilí počať a vynosiť dieťa.
Príde čas, a to čoskoro, keď sa spoja očkovaní s neočkovanými.
Pretože budeme na 1 lodi.
Neočkovaní neprijali do tela žiadne patoky.
Očkovaní 1-2 dávky.
Verím, že keď na nich začnú farmalobbisti z krízového štábu, mainstream a vláda tlačiť ďalšie a ďalšie dávky, dôjde im to.
A spojíme sa proti kovodšikane.
Sme 1 národ.
Pomáhajme si.
V hore uvedenom príspevku je článok, ako Rusi zrušili kovid pasy do 3 týždňov.
https://veci-verejne.sk/vynikajuci-rozhovor-…
Pozrite si video s prof. TURÁNKOM.
VÝSKUMNÍKOM z oblasti vakcín.
Dnes idú po ňom....politici, zapredaní haj.zli, ktorým pomáha mainstream zničiť ľudí, zobrať im ZDRAVIE, zruinovať hospodárstvo, obrať nás o vodu, pôdu, domy....
NÁS JE VIAC.
NESMIE SA IM TO PODARIŤ.
https://www.badatel.net/vitazstvo-nad-korona…
Pre tých, ktorí rozmýšľajú.
Pre tých, ktorí si vážia pravdu, svoje zdravie, pre tých, ktorí milujú vlastné deti.
Pre tých, ktorí neveria v ilúziu plnú LŽÍ vytváranú mainstreamom a politikmi.
Zostane po nich len akási zem, plná biorobotov.
Odporúčame