Už húfnica, GP a iní kompetentní vydali vyjadrenie k listu majorky Diany Santusovej?
Prečo ešte nie je obmedzený na slobode Kovařík, MIKULEC a Lipšic?
Už húfnica, GP a iní kompetentní vydali vyjadrenie k listu majorky Diany Santusovej?
Prečo ešte nie je obmedzený na slobode Kovařík, MIKULEC a Lipšic?
https://veci-verejne.sk/exsiskar-forisch-lip…
Sledujte, o čo usiluje Lipšic.
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludni…
Relácia ponúka telefonát Pavla Forischa.
Zároveň sa v nej diskutuje o zmene volebného systému, financovaniu politických strán.
Vypočujte si, prečo sa tzv. politikom na Slovensku tak ľahko bačuje!
Sme NEGRAMOTNÍ voliči, pričom všetkých financujeme.
Takto to ďalej nemôže fungovať.
Re: 07:22
Deltoid, ty dokážeš to, čo málokto.
Tvoj príspevok je studená, ba ľadová sprcha.
A europoslanci vykrikujú, že Republika a ĽSNS sú fašistické strany!
Vedia tí nami draho platení a od reality odtrhnutí pochlebovači EÚ, NATO a USA čo sa tu deje?
KTO sa tu hrá na pána sveta?
Vystúpiť z NATO, byť neutrálny štát ako napríklad Rakúsko.
Politici sú naši sluhovia a sú povinní vykonávať NAŠU VÔĽU, veď ich štedro platíme!
Výborne sa im bačuje v tomto negramotnom štáte.
Treba zmeniť volebný systém, ak financovanie strán.
Úvaha o zmene tu:
Progresívci obsadili kľúčový post, riaditeľ je ORLOVSKÝ.
Kto iný, ako Sorošovec môže viesť tento úrad, všakže. Výsledky sa dostavia. Už žiadajú o víza ďalší AFGÁNCI. Čakám, kedy sa ozve kolaborant exprezident, ktorý utiekol s judášskymi peniazmi.
Bravó.
Nehovorím, že Andor Šandor je expert, jeho názor na Afganistan je hodný povšimnutia.
Vyjadril sa ako hosť Martiny Kociánovej v programe Kupředu do minulosti, Universum.
Tchor, plochonohý a húfnica s progresívcami sa okamžite chopili príležitosti.
Pod krycím názvom ZÁCHRANA budú navážať na SK afganských kolaborantov, ktorí zrádzali Afganistan.
Ešte by mohli doviezť exprezidenta, ktorý zdrhol napakovaný judášskymi peniazmi do exilu.
HANBA vláde, aj generálovi neexistujúcej armády Mackovi.
MORÁLNU POVINNOSŤ NEMÁ SK, ALE USA!
Re: Otakar Polák:
V PRÍSPEVKU JE KLAMSTVO.
NIE JE TO 10 TLMOČNÍKOV.
MIMOCHODOM, PRACOVALI PRE NATO!
PREČO IM USA ZAKÁZALO UDELIŤ VÍZA?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Toto je názor vhodný povšimnutia!
Situáciu v Afganistane a vládu klamárov hodnotí Eduard Chmelár.
Bloger vyjadril osobnú nenávisť voči Ficovi.
Zároveň glorifikoval zvrhlíka, amorálneho človeka, odsúdeného vraha t.č. ŠP.
Porovnať 2 veľmi rozdielne osoby sa nedá!
Keby si bloger naštudoval (resp. nezatajoval?) všetky špinavosti, ktoré sú dokázané aj dokázateľné, ktoré "zdobia" fazónu Lipšica
ešte PRED napísaním blogu, určite by tento blog nezverejnil.
Nebola by to taká blamáž, keby rovno napísal, že nenávidí Róberta Fica a prečo.
Vychvaľovaním ŠP, toho Capa de Tutti Capi, ktorému Fico nesiaha ani po členky, sa totálne zhodil.
(Nemám chuť tu dávať X linkov o špinavosti ach ŠP, nech si ich autor vyhľadá).
PAŠKVIL.
Exsiskár Forisch: Lipšic a jeho gestapo sa ma pokúša dostať na Slovensko. Odkrýva starší dokument možný dôvod?
A čo keď Naď s Korčokom nasťahujú utekajúcich Amíkov k nám?
Toho sa obávam...
U nás milovníci zločineckej organizácie NATO,
Sorošovec ORLOVSKÝ, húfnica, Nad a tchor využijú situáciu v Afganistane na ešte hlbšie vlezenie do amerických zad.kov.
Dnes, 19.8.,sú počty dovezených Afgáncov viac ako 2X vyššie než avizovali Naď s Korčokom.
Keď si vynásobíme 24 krát približne 30 členné rodinky kolaborantov, príde k nám cca 1000 užitočných, nepostrádateľných SPOLUPRACOVNÍKOV SR!!!!
Prečože im náš vzor, idol a modla hnUSAci nedali víza?
To sa Ti podarilo.
Dostali "písomný" pľuvanec vyrábači kačíc.
Skutočne im ho od srdca prajem.
+++++++++++++++++++
Europoslanci okrem Uhrika sú špinaví ZAPREDANCI.
Smer sa môže HANBIŤ AKO PRVÉ ZA LÚZU BEŇOVÚ,
ale de facto za Naďa, Valáška, Kmeca, Korčoka a mnohých ďalších.
Pre mňa je Republika ako opozičná strana vhodnejšia do koalície, ako HLAS!
Neželám si, aby sa Smer spojil s Hlasom.
To radšej podporím Republiku!
Odporúčame