Podieľať sa spoločne s NATO na okupovaní Afganistanu bolo obrovskou chybou.
Treba prehodnotiť zotrvanie v EÚ.
Ale jednoznačne VYSTÚPIŤ z NATO!
https://m.facebook.com/jan.carnogursky/posts…
https://www.webnoviny.sk/carnogursky-obhajuj…
Podieľať sa spoločne s NATO na okupovaní Afganistanu bolo obrovskou chybou.
Treba prehodnotiť zotrvanie v EÚ.
Ale jednoznačne VYSTÚPIŤ z NATO!
https://m.facebook.com/jan.carnogursky/posts…
https://www.webnoviny.sk/carnogursky-obhajuj…
Propaganda začala:
Afgánski učitelia plačú:
Zavreli nám školy!
Nech sa obrátia na USA, alebo nech sa snaží Soroš!
Podieľanie sa na okupácii Afganistanu musí byť MEMENTOM, treba vystúpiť zo zločineckej organizácie NATO.
Čarnogurský st. tvrdí, že treba len poslať list, že vystupujeme.
Vraj ho poslal....a NIČ.
Skutočne nechápem, prečo nesadne do vládneho špeciálu a nejde propagovať očkovanie do Afganistanu!
Veď tak veľmi na ňu čakajú, aby im vysvetlila, ako sa to robí!
22:52
+++++++++++++++++++++
P-rezidentku zaujíma predovšetkým Cichanovská, Pratasevič, pchanie sa do análu Ursule, plnenie úloh od Brinkovej a Soroša!
USA, NATO, ZRUŠENIE PRÁVA VETA SLOVENSKU!
Čaputka, tik tak.
Jej predvolebná aktivita bude spočívať v cestovaní pred súdny tribunál, kde bude vypovedať, prečo nezakročila proti nasadeniu CUDZÍCH VOJSK proti vlastnému národu, ktorý dovolila znásilňovať TESTAMI bez výpovednej hodnoty.
ANI RAZ NEBOJOVALA ZA LIEČBU KOVIDU.
Robila len zakázanú reklamu oxymetrom, "vakcínam", kovidpasom. Búšila do Matoviča, aby spustil OČKOVACIU LOTÉRIU, ktorá je NEZÁKONNÁ!
Nevadí jej šikanovanie pendlerov, keď sú všetky štáty naokolo ZELENÉ.
Nevadí jej, že moderátor Forgáč zarobí za 1 natáčanie lotérie 1000€, plus ďalšie odmeny!
Nevadí jej, že propagandu očkovania NEPLATIA FARMAFIRMY.
18:20
Vynikajúci príspevok +++++++++++++++++++
Vďaka
Francúzi sa spájajú bez ohľadu na politické tričká.
Preč s hoaxom kovid, kovidpasy, očkovanie, preč s touto vládou, ktorá má historický najnižšiu podporu občanov!
P-rezidentka, ktorá zarezala referendum, príď na protest bez ochranky ako opozičné strany.
Haraburda zapredaná.
Pozri si toto, ty vyvalená, aby si bola v obraze!
Moja známa robí v okresnej nemocnici na neurológii.
Pacienti poškodení očkovaním pribúdajú.
Otrasné stavy.
Všetko sa tají, nesmie sa o tom rozprávať, NIKDE sa to nehlási.
Francúzi sa spájajú ako národ, politické tričká nehrajú rolu.
1.9. ideme do ulíc protestovať proti hoaxom ako kovid a očkovanie.
Chceme liečbu!
Chceme, aby dali ruky preč od našich detí a NECHCEME túto vládu, ktorá przní Ústavu.
Slováci, nedajte sa rozdeliť.
Treba trvať na našich požiadavkách a spustiť referendum o predčasných voľbách.
Vyhnať túto mafiánsku vládu, ktorá ZNIČILA SLOVENSKO po každej stránke.
1.9.2021 pôjdeme do ulíc, čím viac ľudí, tým lepšie.
Pozrite, ako sa dokážu postaviť Francúzi:
Dúfam, že Slováci na to, ako sa chovajú progresívnu nezabudnú vo voľbách.
Táto strana je hniezdo protislovenských hadov.
Nielenže z nich vzišla absolútne protislovenská p-rezidentka, ktorá zarezala referendum.
Z tejto strany pochádza Šimečka, ktorý ako prvý z europoslancov navrhol segregačné kovidpasy.
Do tejto eseťáckej strany poutekali radikáli a milovníci USA, zločineckej organizácie NATO, napr. Valášek, v minulosti pôsobiaci ako vyslanec pri NATO.
Podporujú imigráciu cez Orlovského, člena Sorošovej mimovládky, toho času riaditeľa Imigračného úradu.
Nehanbia sa špiniť Smer len za to, že z VÔLE ľudí a pre ľudí organizuje protest.
Viem, že na Slovensku takýto protest ako vo Francúzsku nebude.
Takže vážení, väčšina národa CHCE, aby sa opozičné strany spájali!!!! A vás do toho nič.
Chamid, niet čo dodať, výborný príspevok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Don Danielito, etalón morálky si bude vyskakovať na GP?
Pripomeňme si:
Lipšicove stádo, ktoré mapoval Kočner, sa rozrástlo o nového člena, retarda Šeligu z liahne hadov Via Iuris...
A čo nám robķá ŠP?
Pokúša sa odstrániť svedka, ktorý kvôli nemu dostal azyl v Nórsku?
Re: 17:35
Šeliga nie je "nedospelý",
Šeliga je retardovaný.
Taký, aký je, ostane do konca života, ktorý mu vymeral PFIZER.
Obťahuje ŽITŇANSKÚ.
Matku 3? detí, vdovicu.
Volá to "hrať šach".
Odporúčame