https://cz.sputniknews.com/20210821/21-srpen…
Názor veliteľov vojsk Varšavskej zmluvy na "okupáciu" Československa.
A názor Ľuboša Blahu, ako sa zachoval americký ratlík tzv. minister obrany Naď!
https://cz.sputniknews.com/20210821/21-srpen…
Názor veliteľov vojsk Varšavskej zmluvy na "okupáciu" Československa.
A názor Ľuboša Blahu, ako sa zachoval americký ratlík tzv. minister obrany Naď!
Trnava je malý Rím, samá ku.va, samý kmín!
Falošne očkovaný Lengvarský je hoax, ok.
Ak je nejakým omylom naozaj očkovaný, je to skôr kategória zombie...
Pri ňom je to doslova nemožné rozpoznať.
Niekde v príspevkoch sa dozviete, že na Slovensku je už variant CELTA a vraj aj MELTA!
:)))))))))))))))))))))))
Kolaborujú aj železniční policajti, tzv. osožáci.
Šikanujú cestujúcich vo vlakoch!
Zneužívajú právomoci verejných činiteľov.
Slovensko je zelené, napriek tomu vyžadujú kovidpasy, testy, alebo potvrdenie o prekonaní kovidu.
Kovid sa dá vyliečiť.
Prečo liečia len papalášov?
Nie je vám to podozrivé, že plebsu, ktorý na elitu drhne vnucujú len nekonečný počet vakcín?
ŽIADAME O DOSTUPNÚ LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM, PRE VŠETKÝCH!
https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%…
Ako to s kovidšialenstvom dopadne?
Info z Kanady
https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%…
Ako toto koronašialenstvo dopadne?
Názor veliteľov vojsk Varšavskej zmluvy o obsadení, resp. pomoci Československu:
https://cz.sputniknews.com/20210821/21-srpen…
Vyjadrenia bývalých sovietskych veliteľov vojsk Varšavskej zmluvy.
Vypočujte si, čo nás čaká (a neminie?)
Fenix, správny postoj.
Kovid sa dá liečiť.
Berú nám slobodu, ničia životy, zadlžujú, míňajú MILIARDY, ako zo SVOJHO.
ŽIADAME ÚČINNÚ LIEČBU.
ŽIADAME: RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ, DO ŠKOLY BEZ PODMIENOK!
STOP zotročovaniu národa.
Dobrovoľné očkovanie.
A čo takto liečiť?????????
Či sa môžu liečiť len papaláši napríklad nesmrteľný a večný Matovič????
Kovid patrí medzi chrípky, akurát, že má nás vypustili 2 laboratórne upravené vírusy.
ŽIADAME ÚČINNÚ A DOSTUPNÚ LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
A je to tu!
Falšovanie štatistiky kvôli protestu 1.9.2021 v Košiciach.
ŠTATISTIKY sú zavádzajúce.
PS: vysvetlí mi niekto, PREČO sa Slováci testujú?
Boli sme zelení.
Testovanie NEBOLO potrebné, ani povinné.
Očkovaní sa testovať NEMUSIA.
NEZAOČKOVANÍ, PREČO CHCETE DOSTAŤ SLOVENSKO DO INÝCH FARIEB, PRECO CHODÍTE NA TESTY?
NIE SME V NÚDZOVOM STAVE.
TESTY NETREBA!!!!!!!!!
Stanko, pošli ju urýchlene do Afganistanu.
SME STRAŠNE ZVEDAVÍ, AKY VPLYV T MÁ SOROŠOVA MARIONETA, ŠIKSE.
CHOĎ S ŇOU, POTOM POŠLI FOTO.
https://cz.sputniknews.com/agrese-talibanu-n…
Húfnica a PROGRESÍVCI zavetrili šancu vládnym špeciálom dovážať lacný matroš výmenou za odvoz pestovateľov. Bravúrne vymyslené, ako vybudovať transportnú sieť.
Vo vláde bude aj odber, aj distribúcia.
Stavím sa, že progresívna dedka farmalobbistka Baťovka NEZAHRNIE!!!
Zožeňte si info od personálu na neurológii v nemocnici.
Pacienti zmrzačení očkovaním sú TABU, nik nesmie o tom hovoriť, nikam sa to nehlási!
Akosi ti vypadli informácie, že Špirko FALŠOVAL.
Odporúčame