Fenix876
Presne si to vystihol ++++++++++++
A čo povieš Igor na toto?
Tvoj kamoš Miškovič má problém.
Áno, čítam AJ nePRAVDU, jedinú zo zapredaných plátkov.
NAŠŤASTIE existuje protiváha, keď chcem oponovať, mám dôveryhodné zdroje, vieš?
A našťastie, existuje IGNORE, kam teraz pôjdeš, troll/nick.
Diskutujem s ľuďmi, ktorí mi majú čo povedať.
krb50:
Môžeš tvoje tvrdenie dokázať?
Jaaaaj, máte kajúcnikov!
Kaliňák má dôkazy, byť ním, podám trestné oznámenie.
Vyhral by.
Dôchodcovia toho veľa nezmôžu.
Prídeme podporiť protesty 1.9.
Zamestnanci, nedajte sa vydierať.
Zamestnávateľ vám musí dať všetko písomne a súdy vyhráte.
Zatiaľ nás je väčšina.
Podporíme vás, aj deti.
Ruky preč od našich detí!
Nevzdajte to!
Norimbergský proces bude.
Už cca 2 mesiace sa zahraničné súdy zaoberajú žalobou za povestné Matovičovo SNP, za Čaptavej nezakročenie voči nasadeniu cudzích vojsk proti vlastnému národu!
Bude pendlovať pred súd aj s Naďom, Matovič im, Mikulcom, Krajňákom a ostatnou zberbou!
Potom budú "pendlermi", psami za plotom!
Verme si, pomáhajme si, táto vláda MUSÍ padnúť.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/16/banda…
Čo keby ste sa vy, presstitúti, pozreli napríklad na podvody tejto vlády, ktorú tu NECHCE VYŠE 80 PERCENT ĽUDÍ?
Tu, v príspevkoch, vám diskutujúci prinášajú podnety priamo na tanieri. A vy? Nič!
Čo keby ste už konečne, po DVOCH MESIACOCH zatĺkania napísali niečo o tom, že NORIMBERGSKÝ PROCES BUDE, že sa ním súdy zapodievajú.
Že húfnica NEZAKÁZALA nasadenie cudzích vojsk na vlastných občanov?
Teším sa na dni, keď budú títo fašisti pendlovať pred súdy! Naď, Mikulec, Matovič, Čaptavá, ..
Pendleri. Psi za plotom.
Re:
Objektivak, 14:45
Dá sa urobiť posudok po kremácii?
Si robíš srandu na úkor zabitého človeka?
Pozrite si, čo nové vo vyšetrovaní smrti Lučanského.
Údajne bol držaný v 3 celách.
V cele, kde si sám vylúpil oko, brali stery aj z rolky toaletného papiera.
Z ROHU POSTELE, na ktorom si údajne vylúpil oko, STERY NEODOBRALI.
Viac na FB Radačovského
Ahoj deltoid, vitaj
Súhlasím s obsahom tvojho príspevku.
Súhlasím aj s bojotovaním ANTIpápeža, odpadlíka!
Treba spísať zápis pred notárom, že zamestnávateľ preberá zodpovednosť za všetky prípadné komplikácie, nežiadúce reakcie a smrť.
https://m.facebook.com/pg/ing.milan.uhrik/po…
Že vraj je LUKAŠENKO tyran a diktátor..
Len sa pozrite, ako postupuje "tyran" čo sa týka očkovania.
Kde je HÚFNICA? TCHORČOK? ŠELIGA?
ČO TY NA TO? LENGVARSKÝ A TVOJI FARMALLOBISTI?
KTO JE TYRAN A DIKTÁTOR?
Ako sa veci majú v skutočnosti:
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludni…
https://ihsken17.blog.pravda.sk/2021/08/14/s…
Kŕmia nás samým klamstvom.
Ďakujem za info, poteší každý podpis.
Nechápem bojkotovanie liečby slniečkárovi Mesíkovi.
Keď už neprerazí taký týpek, tak už nik.
Všetci lekári, ktorí liečia kovid, by sa mali spojiť a pokúsiť sa zapojiť čo najviac lekárov.
Očkovaní by sa mali prebrať z raušu a pridať sa tiež.
Nie sú chránení, môžu ochorieť.
Budú potrebovať liečbu rovnako, ako neočkovaní.
Ani tretia, resp. X-tá dávka im nepomôže, alebo počas očkovacieho maratónu zomrú!
Jediná cesta je LIEČBA, ak dokážete uvažovať logicky,
SPOJME SA VŠETCI!
Za ČO dostali odmeny???
https://www.hlavnydennik.sk/2021/08/14/macha…
Len nedávno sa rozdávali takéto pálky, pričom niektorí z nás žijú ROČNE Z 5-6 tisíc Eur.
Sváko Ragan:
Pekne sa ten pablb preriekol.
V Poltári ho vypískali, vynadali mu, v Kališti po ňom kričali že je gestapák...
Ach Edo, Edo, Edo, vráť sa ty radšej robiť bieleho koňa Drobovi...alebo rob kazateľa v sekte.
Čoho sa očkovaný bojí????
Ak verí v ochranu vakcíny, nemá sa čoho báť!
Načo sa očkoval, ak sa necíti chránený?
Báť by sa mal nezaočkovaný.
Re: MeinGeist, Bamlanivimab ŠÚKL povolil na výnimku, tiež nie je oficiálne schválený.
Osobne verím skôr na Ivermectin. Avšak vítaný je každý liek!
Podmienečné schválenie Ivermectinu malo vypršať v auguste.
Lengvarský mu výnimku nepredĺži.
V mojich príspevkoch apelujem na prispievateľov, aby podporili petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM, aby ju zdieľali.
Efekt? Takmer nulový.
Keby petíciu podpísalo aspoň 50 000 ľudí, mala by inú váhu...
NAJLEPŠÍ príspevok, vďaka, MeinGeist.
Odporúčame