Nakradli si, narobili dlhý a tak budú rozpredávať to najcennejšie, čo máme.
Vodu a lesy, pôdu.
Kedy nechajú požrať lykožrútom.
Zver bude premnožená a bude plundrovať okolité polia, lokality.
SODOMA GOMORA.
Omyl by bol myslieť si, že sú sprostí.
Sú zločinecká organizácia a konajú premyslene.
Ak nepadnú, stane sa to, čo predikoval Chmelár.
Niekedy na prelome rokov 2020/21 napísal, že Slovensko do roka padne, ZBANKROTUJE!
POMÔŽME CHRÁNIŤ NASU VLASŤ!

