Jediná Lévayová sa zmienila o včasnej liečbe kovidu.
ALE VŠETCI "zabudli" trvať na DOSTUPNEJ liečbe príznakových pacientov BEZ OBMEDZENÍ
Tým jasne dokázali, že neočkovaní NEBUDÚ mať dostupnú liečbu!
Ak sa hocikomu, očkovanému/neočkovanému objavia príznaky, MUSÍ SA DOSTAŤ rovnakým právom k všeobecnému lekárovi/pediatrovi.
To sa ZASE chystajú porušovať zákon o dostupnosti liečby?
AK PRAVDA nedokáže robiť kompetentný rozhovor a pýtať sa, nech radšej čuší aj s jej "odborníkmi".

