Čo presstitúti nenapíšu:
Výborne zhrnuté+++++++++++++++
V stave, v akom sa Slovensko nachádza, sú články ako Ferrov povzbudením, že sa raz bude táto vláda a Mikas nachádzať vo väzení.
Ferro, možno by stálo za pokus obrátiť sa na Harabina. Slovákom odopreli možnosť súdiť sa so štátom až do roku 2025.
Ostáva nám len obrátiť sa na medzinárodné súdy.
Žiadame o okamžité zverejnenie celých nezačiernených zmlúv!
Žiadame o lacnú, účinnú liečbu kovidu IVERMECTINOM pre všetkých, nielen pre papalášov.
Blog+++++++++++++++
Lotériu si vydupala predovšetkým p-rezidentka, v d to je také americké!
64 percent respondentov neschvaľuje nedôstojné losovanie, kupčenie so zdravím.
A keď už: Lotériu mali platiť farmafirmy.
Tie by mali aj POVINNE vytvárať fondy, z ktorých by financovali liečbu ľudí s poškodeným zdravím po očkovaní a to formou doživotnej dávky.
V prípade úmrtia očkovaného by mali dávku poberať rodinní príslušníci.
Ty obluda, povedz, akým právom vošli nakazení posranci do NR SR?
Prišli hlasovať a STAČIL IM IGELIT.
NECH SA VOLEBNÁ KOMISIA CHRÁNI IGELITOM A PROBLÉM JE FÉROVO VYRIEŠENÝ.
Správne, pohľad z iného uhla.
Veľmiprekvapený+++++++
Re ŠAŠO:
Milovník fašizmu, len tak na margo:
Ja teda v súlade s tebou trvám na tom, aby sa všetci ZAOČKOVANÍ, ktorí prebrali na seba DOBROVOĽNE všetku zodpovednosť za prípadné nežiadúce účinky, alebo smrť, liečili z následkov na vlastné náklady.
Fuj, je mi zle z takýchto spros.tých vyjadrení.
46 odrobených rokov, platené odvody je nič?
Sme jeden národ, politici nás zo zištných dôvodov štvú proti sebe.
Nedovoľme im selektovať ľudí.
Každému, očkovanému aj neočkovanému vyplýva nárok na dostupnú zdravotnú starostlivosť.
Človek človeku bratom, NIE človek človeku vlkom.
VÔBEC NELIEČILI ZA ŠTÁTNE PENIAZE.
Nezaočkovaní
Re:
LuboZ:
Opäť sa pýtam, prečo sa pozitívni pacienti nepošlú na kontrolný PCR test?
Prečo sa pacienti s príznakmi NELIEČIA?
PREČO ICH BERÚ DO NEMOCNÍC NESKORO?
PRAKTICKY UMRIEŤ???
Čo tu stále riešite očkovanie, nakazených OČKOVANÝCH resp. NEOČKOVANÝCH???
VEĎ VÁS VŠETKÝCH TIE PRESSTITÚTSKE HYENY ZBLBLI.
JEDINÁ DÔLEŽITÁ JE VČASNÁ A DOSTUPNÁ LIEČBA.
Jún 2021:
Po cca 15 rokoch sa vrátil náš sused z Írska, je dôchodca.
Vravel, že dostával poštou ponuky na "vakcináciu", ktoré hádzal do koša.
Žiadnu hystériu ako na SK v Írsku nezažil.
Počas jarných mesiacov ich firma testovala.
Vyšiel mu pozitívny test.
Bol doma, bral 100 percentný plat.
Kovid prekonal bez teplôt, bez príznakov, takže si nie je istý, či to nebola falošná pozitivita.
Keďže je evidovaný, že prekonal kovid, užíva si výhod
Letel z Dublinu.
Celou cestou ŽIADNE KONTROLY, len na SK ho syn zaevidoval na letisku.
Ľudia, zobuďte sa a šetrite si sily a nervy.
Manipulácia pokračuje.
JEDINÉ, ČO ZACHRÁNI NEMOCNICE OD PRETLAKU PACIENTOV JE
LIEČBA!!!!!
Žiadame zverejniť CELÉ NEZAČIERNENÉ ZMLUVY S PFIZEROM.
IHNEĎ.
PÍŠE SA V NICH, ŽE KOVID SA NESMIE LIEČIŤ.
Musí sa len OČKOVAŤ do nemoty, až do smrti.
Mimochodom, ako sú platení lekári "cez telefón"?
A ako sú platení tí lekári, ktorí ani nedvíhajú telefón?
LuboZ:
Protilátky klesajú, dobre.
Pýtam sa, keď túto závažnú informáciu VSETCI VIETE A POČÍTATE so znížením protilátok,
* prečo očkujete TERAZ?
* aby ste mohli likvidovať ľudí dávkou 3, 4, ....
A likvidovať ekonomiku, podporovať Rodschildobcov, Gatesa, FARMAFIRMY?
Len tak mimochodom, "génová terapia ZDRAŽELA.
STAČÍ LIEČIŤ.
LACNÝM, DOSTUPNYM IVERMECTINOM, ktorým sa vyliečili papaláši.
Ygorodie bol po 3 dňoch NEGATÍVNY.
Budú šíriť poplašné správy a KLAMSTVÁ, aby mohli ľudí ZBAVIŤ VOLEBNÉHO PRÁVA.
Odporúčame