Pčolinský sa angažuje len preto, že ide o jeho brata.
Inak by predsa netrhal partiu. Všetci majú za ušami. Dorazili sa sami, špekulácie s bytmi a hlasovanie ZA očkovací zákon im dúfam voliči neodpustia. Vždy len kupčili.
Pčolinský sa angažuje len preto, že ide o jeho brata.
Inak by predsa netrhal partiu. Všetci majú za ušami. Dorazili sa sami, špekulácie s bytmi a hlasovanie ZA očkovací zákon im dúfam voliči neodpustia. Vždy len kupčili.
Nesúhlasím s tendenčným blogom plným urážok.
Spýtam sa blogera, či VIE, že právo protestovať je právo neodňateľné, absolútne!
Spýtam sa blogera slovami Judity Laššákovej:
Komu hlásili tribúni v 89 protesty?
Súhlasím s ňou, že tribún B-Udaj asi hlásil.
ACADEMICUS:
"SLUŠNO""ĽUDIA"
BOLI MASÍVNE FINANCOVANÍ, FARSKÁ A ŠELIGA ŠKOLENÍ A PLATENÍ MIMOVLÁDKAMI.
https://rumble.com/vkqzhz-v-rakousk-televizi…
Stojí to za videnie.
Kde je sektár Krajči, Heger?
Kde je Stanke?
Kde je Robo Roth?
Arpád Szoltesz?
Profesor Pročko?
Ministerka Remišová?
Obuvník/kaderník minister Gröhling?
Deviant Borisko Porisko?
Atď atď.
Teším sa na pokračovanie videí!
Palácová povaľačka ju vyznamená, prinesie jej kyticu a zamestná ju!
Alebo ju Šimečka s Valáškom vezmú do Bruselu, alebo k NATO.
POZOR, voliči!
Makať, nič nevlastniť, nemôcť používať hotovosť (Rakúšania prijali zákon o tom, že 30 percent obeživa MUSÍ tvoriť HOTOVOSŤ).
BERÚ NAM VODU, PÔDU, RUINUJÚ vzdelanosť, zdravotníctvo...
Zobuďte sa, uvedomte si, kam sa Slovensko rúti.
K zániku!
Budeme len otroci Európskeho superštátu.
Boj tupela s tupelom.
Vulgárna banda.
Keby nechceli pandémiu, ZAČALI BY LIEČIŤ.
VŠETKÝCH, nielen papalášov.
PS: ktorý test ATG, či PCR vyhodnotí, že pozitívne testovaný má DELTU???
Ako to dokáže?
Veľmiprekvapený:
Kedy nám tie gigamozgy
prezradia, AKO ATG testy, alebo PCR TESTY
ODHALIA DELTU?
ODKIAĽ TO HEGER MÁ?
Ja si myslím, že to je nádcha a chrípka.
ŽIADNE testy totiž NEROZOZNÁVAJÚ ani chrípku.
HEGER tvrdil, že DELTA sa šíri rýchlosťou BLESKU.
VYZRADÍ MI NIEKTORÝ Z KRÍZOVÉHO ŠTÁBU, ALEBO MIKAS, HOCIKTO:
AKO ATG alebo PCR test IDENTIFIKUJE konkrétne "DELTU"?????
Thybor:
Tvoj trápny príspevok len ukazuje, ako mentálne poddimenzovaní jedinci, fanatici, agresívne osoby a uctievači fašizmu povyliezali z dier a svojou pod-úrovňou by sa radi hrali na lekvár na polici.
Ja len že ČOHO SA BOJÍTE?
ČESTNEJ FÉROVEJ DEBATY?
MYSLÍM, ŽE SA BOJÍTE D E B A K L U !
"Vaši odborníci" sú na výplatných listinách farmafiriem a PAPAGÁJUJÚ vyvrátiteľné argumenty!!!!
Mám odpracovaných 46 rokov, platené všetky odvody. MÁM NÁROK na lekársku starostlivosť.
Mám nárok na LIEČBU!
IVERMECTIN PRE VŠETKÝCH!
Nielen pre MATOVIČA a papalášov.
Aj tebe, úbožiak, môže IVERMECTIN ZACHRÁNIŤ ŽIVOT.
Ak si očkovaný, nie si chránený pred ničím.
Ak si podpísal súhlas s génovou terapiou, môže sa ti stať, že tí, ktorých tu obhajuješ, hodia na teba bobok, ak sa ti niečo stane!
Vakcína sa TESTUJE. Fajn, že si ochotnou testovacou myšou, bez šance dovolať sa pomoci, odškodnenia, s vysokou pravdepodobnosťou aj liečby.
Toto mainstream určite neukáže.
Myself
Nerozoznáš ani GÉNOVÚ TERAPIU od klasických vakcín.
Takíto mentálne poddimenzovaní ľudia sa odvažujú urážať tých, ktorí si svoje zdravie chránia?
Účinok Ivermectinu opäť potvrdený.
Mesík má pravdu. Ivermectin musí byť dostupný KAŽDÉMU, nielen papalášom.
Ty si zaočkovaný (zrejme), alebo troll.
Nie si chránený.
Pred nákazou, ani ťažkým priebehom, ani pred vedľajšími účinkami experimentálnych vakcín.
TY SÁM, len a len ty sa budeš trápiť, pretože si podpísal informovaný súhlas, vláda, výrobcovia aj ŠÚKL hodia na teba bobok.
Tak sa spamätaj a urob si v hlave poriadok, kto je megatupec.
Kovid sa liečiť dá.
Lenže nezverejnené časti zmluvy s Pfizerom TO ZAKAZUJÚ.
Tomyboy:
Účinok Ivermectinu opäť potvrdený.
Mesík má pravdu. Ivermectin musí byť dostupný KAŽDÉMU, nielen papalášom.
Ty si zaočkovaný (zrejme), alebo troll.
Nie si chránený.
Pred nákazou, ani ťažkým priebehom, ani pred vedľajšími účinkami experimentálnych vakcín.
TY SÁM, len a len ty sa budeš trápiť, pretože si podpísal informovaný súhlas, vláda, výrobcovia aj ŠÚKL hodia na teba bobok.
Tak sa spamätaj a urob si v hlave poriadok, kto je megatupec.
Kovid sa liečiť dá.
Lenže nezverejnené časti zmluvy s Pfizerom TO ZAKAZUJÚ.
Účinok Ivermectinu opäť potvrdený.
Mesík má pravdu: nielen pre papalášov, KAŽDÉMU MUSÍ BYŤ DOSTUPNÝ.
Chceme vidieť nezačiernené zmluvy s Pfizerom.
Obsahujú klauzulu, že sa kovid NESMIE LIEČIŤ.
Odporúčame