Pamätáme si ako húfnica s tchorom pomohli rodine zabitého CHOVANCA!
V príkrom rozpore sa zachovala na Globsecu, kde sa oblizovala s Cichanovskou.
S tou sa oblizovala a pchala sa jej do zadku.
Pamätáme si ako húfnica s tchorom pomohli rodine zabitého CHOVANCA!
V príkrom rozpore sa zachovala na Globsecu, kde sa oblizovala s Cichanovskou.
S tou sa oblizovala a pchala sa jej do zadku.
Ona sa už Norimbergskému procesu nevyhne!
Nechala na vlastných obyvateľov nasadiť cudzie vojská. Vraj vrchná veliteľka OS SR!
Hlavne preto sa tým súd zaoberá!
Veď nech ide do Afganistanu poúčať Taliban, ako sa to robí!
Lietať vládnym špeciálom na nákupy s dcérami sa nehanbila.
Nech zoberie LGBTIQ aktivistov a môžu začať s "osvetou".
Šimečka sa rád pridá!
Článok je zavádzajúci.
Pre tých, ktorí si chcú vytvoriť názor, nech si prečítajú Eduarda CHMELÁRA.
miked píše o miestnej "červenohnedej" úderke.
Ak si farbu vymeníš za ŽLTÚ, resp. MODRÚ, ostatný text je správny.
USA máme ľutovať, čo to ľuďom podsúvate?
Veď kto bol Usáma Bin Ládin?
Čí to bol produkt?
Emma? Talibanca? Keď zahalí tvár... možno.
Mne osobne pripadá ako lesba...do dúhového príde v Kábule.
Húfnica nech sadne do lietadla a vezme so sebou krízový štáb, hlavne doktorku Mengeleovú-Prokopovú, zopár 100 tisíc vakcín,
Sabaka, Čakan, Krčméry atď. sa pridajú! ZÁCHRANÁRI AFGANISTANU ideteeee!
Dobrý článok, ja fandím Bielorusku a žiť v Bielorusku je môj nesplnený sen od marca 2020.
Ďakujem++++++++++
PS: školstvo v Bielorusku je na vysokej úrovni, školy majú bazény a zdravotná starostlivosť je zadarmo.
Štát prepláca veľmi drahú liečbu deťom so zriedkavymi chorobami v plnej výške.
A Lukašenko?
Mne by vyhovoval viac, ako rezidentka z Pionierskeho paláca!
Čaputka, pošli Talibanu vakcíny!
Re: AlCiada
NA SMETISKU odtiaľ prišla a tam skončí.
Obávam sa, že PRAVDA uzavrie diskusiu.
Tak po demokraticky...
Čaputka s Kolíkom by mali okamžite zorganizovať v Afganistane Dúhový pride!!!
Re: Majo
Tam idú po homosexuáloch a LGBTIQ tvrdo...
Zatiaľ však o nich ani nepípla, Soroš nenariadil.
+++++++++++++++++++++
Link nefunguje, nejde otvoriť.
Och Bože, zakrochkala....
Budeme Afgáncov zvážať na Slovensko?
Nech apeluje na Bideta!
Nech rieši porušovanie ľudských práv na Slovensku!
Za to, ako kydá na Lukašenka, by si fakt zaslúžila!
Kedy by sa táto povaľačka zmohla na toto?
Lukašenko je PÁN PREZIDENT.
Súhlasím+++++++++
Mimochodom mne sa bridí marionetu titulovať.
Pre mňa je zásadne p-rezidentka, alebo rezidentka:)))))
Norimbergský proces bude.
Súdy sa už zaoberajú podaním.
Húfnica, ako vrchná veliteľka OS SR nezasiahla a NEZAKÁZALA Naďovi s Mikulcom nasadiť na vlastné obyvateľstvo cudzie vojská!
Bude pendlovať na súd vysvetľovať!
Bude to jej "predvolebná kampaň".
Spolu s ňou budú pendlovať Krajniak, Matovič a ďalší.
Konečne si vyskúšajú pozíciu psa za plotom!
Božie mlyny melú pomaly, ale isto.
Nadávať vlastným obyvateľom, zakázať referendum, našimi peniazmi podporovať úchylov, resp. Cichanovskú, bojovať za Navaleného, atď..
A vlastným obyvateľom nasadiť náhubky, očkovať ich proti ich vôli, uvaliť na nich núdzové stavy...
Život na SK už nestojí za nič.
Ak sa však dožijem, že táto chunta bude pykať, zomriem pokojne.
Odporúčame