Výborný príspevok. Účinkuje podobne ako Ivermectin, vedľajšie účinky má väčšie.
Najbezpečnejší je Ivermectin.
Výborný príspevok. Účinkuje podobne ako Ivermectin, vedľajšie účinky má väčšie.
Najbezpečnejší je Ivermectin.
Čakan vie, čo urobiť s nezaočkovanými
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
A my veríme, že sa raz bude zodpovedať.
Už ma to nudí, IVERMECTIN JE CESTA.
Nebojte sa odolávať a nepodľahnite odpornej kampani.
Držte sa bokom, žite svoj život.
Dobre si pamätajte tieto mená.
Dúfam, že skončia ako Tiso.
To, z čoho obviňujú Tisa, sa deje teraz.
Genocída, segregácia, útlak.
V mene covidu.
U Tisa neviem, či konal v "dobrej" viere.
Aj teraz sa nás snažia presvedčiť, že konajú v "dobrej viere".
A ide o hrozný celosvetový zločin.
Smer a Hlas zradili!
Nepodporili Mazurekov návrh zákona ktorým sa zakazuje perzekvovať nezaočkovaných.
Zároveň je v zákone jasne napísané, že očkovanie musí byť striktne dobrovoľné.
Rusko očkuje ich vlastnou SCHVÁLENOU vakcínou.
Nikto nemá právo nútiť ľudí k očkovaniu sa šmejdom, ktorý nemá právo nazývať sa vakcínou a to na VLASTNÉ RIZIKO.
Navyše vedľajšie účinky a úmrtia sa zametajú pod koberec.
Hrdí a rozumní Slováci, ODOLAJME.
Čakan ryžuje na testoch a money tečie aj od Gatesa, húfnica mu dala medailu.
Slovenský ľudový tribunál by mu dal rebro na háčik. To by bola porážka eurofašizmu, keby sme ich takto eliminovali.
Len dvaja s obrovskou nadváhou by potrebovali hák so žeriavom. Ak by naši drahí mastičkári chceli vyrábať psiu masť, tak dodáme Psa.
A čo s húf.nicou?
Aaaaaysta, ty máš iných top vedcov.
Jediné kritérium na nich je, aby mali fašistické sklony!
Nick viky26:
Ak číslovka 26 je tvoj vek, tak si nesmierne retardovaná.
Ak sa chceš aspoň trochu rehabilitovať, tak si najprv naštuduj, či boli tebou spomínané vakcíny zbúchané za pol roka a či to sú mRNA vakcíny.
A potom sa ospravedlň!
So značnou mierou zhovievavosti ťa nazvem nevzdelaným jelitom, resp. trubkou.
Vyber si. Eniki beniki....
Ideš do môjho chlieva IGNORE.
Tam patríš, k trollom, tupcom, to je pre teba adekvátna spoločnosť.
Si i.iot. Alebo Čakan?
Oznamujem ti, že:
Ideš do chlieva IGNORE.
Medzi trollov a fašistov.
Čomu nerozumieš?????
Uhríkovo video je o zločincovi Čekanovi!
Práve vyznamenanom špinavcovi.
Na jeho mieste mali stáť zdravotníci z prvej línie!
Delta variant je pre ľudstvo niečo ako dar.
Má príznaky ako silná nádcha.
Väčšinou by stačil IVERMECTIN.
Na DELTE vidíme že vírus už nie je taký silný, ako ten prvotný.
NEBOJTE SA.
Ľudstvo si buduje imunitu!
Mnohonásobne lepšiu, akú sľubujú očkovacie lobby.
Čekan nielenže ryžuje na PCR testoch, ale úzko spolupracuje s Gatesom, za čo berie provízie.
P-rezidentka ho dokonca vyznamenala!
Návrh zákona od hnutia Republika o znížení platov poslancov poslanci nepodporili.
Návrh zákona od hnutia Republika o úprave financovania politických strán poslanci nepodporili.
Pamätám si. Keď zasadal brannobezpečnostný výbor kvôli Pr USAatasevičovi, SMER ZRADIL, keď Mazurek dnes predkladal zákon o striktne dobrovoľnom očkovaní a zákaze perzekvovania ľudí, ktorí očkovanie odmietnu, SMER +HLAS návrh zákona nepodporili.
Pozrite, čo robia smerácki europoslanci v Bruseli, zmije.
Ako hlasovali páni poslanci pri prijímaní Zákona o hospodárskej mobilizácii?
Ako hlasovali poslanci pri prijímaní zákona o kyberšikane???
Harabin má pravdu! Neexistuje opozícia, len boj o korytá.
Títo chodia na ambasádu prednými dverami, Smeráci, SNS zadnými dverami.
Harabin je moja autorita, môj súkromný prezident.
Bubliny:
Pamätám si. Keď zasadal brannobezpečnostný výbor kvôli Pratasevičovi, SMER ZRADIL, keď Mazurek dnes predkladal zákon o striktne dobrovoľnom očkovaní a zákaze perzekvovania ľudí, ktorí očkovanie odmietnu, SMER +HLAS návrh zákona nepodporili.
Pozrite, čo robia smerácki europoslanci v Bruseli, zmije.
Ako hlasovali páni poslanci pri prijímaní Zákona o hospodárskej mobilizácii?
Ako hlasovali poslanci pri prijímaní zákona o kyberšikane???
Harabin má pravdu! Neexistuje opozícia, len boj o korytá.
Títo chodia na ambasádu prednými dverami, Smeráci, SNS zadnými dverami.
Harabin je moja autorita, môj súkromný prezident.
Re: ANTIFAKE:
ĎAKUJEM ZA VIDEO.
HRDÝ PREZIDENT, ÚŽASNÝ PREJAV!!!
Dupa, máš adekvátny nick, preto nechápeš.
Matovič je chvalabohu len jeden.
Viac takých parchantov - to by už nebola psychiatria, to by už museli takýchto voziť do pléna v klietke, alebo v kazajke.
A ak píšeš o dvoch Matovičoch, ktorých vidíš, prestaň nasávať.
Odporúčame