Vyhlásenie vlády....
Výpovedný obsah nulitný, zavádzajúci!
Zase LEBOFICOLEBOFICO....
KEBY TO BOLA ZHRNULA TABAK, BOLO BY TO BLABLABLA BLÁBLÁBLÁ.
Výpovedná hodnota totožná.
Vyhlásenie vlády....
Výpovedný obsah nulitný, zavádzajúci!
Zase LEBOFICOLEBOFICO....
KEBY TO BOLA ZHRNULA TABAK, BOLO BY TO BLABLABLA BLÁBLÁBLÁ.
Výpovedná hodnota totožná.
Konečne odvážny liberál Mesík! Označil očkovanie náboženstvom
"Pápež" vyzýva:
OTVORME SRDCIA UTEČENCOM!
DAV DVA kontruje:
OTVORME VATIKÁN UTEČENCOM!
A propo, už ste podporili európsku petíciu proti migrantom?
https://www.saveurope.cz/petition
Vďaka!
Všímajte si počet úmrtí spojených s vakcináciou
aj v iných štátoch!
My totiž podľa ŠÚKL máme 2!!!
potvrdené prípady.
Slováci, nie sme my odolní ako šváby?
Máme čoraz viac spoločných znakov.
Len aby to neskončilo obvinením a potrestaním tých dievčat!
Herák zinkasuje 2-mesačné odstupné a za chvíľu sa vráti ako tvár kampane Ó-lajno
Áno, rozhodol si sa správne.
Regulienka, veľmi cenné informácie.
+++++++++++++++++++
Hneď mi bolo divné, kde ich Slovensko vykšeftovalo!
Podozrievam, že skupujeme odpad, možno od Dánska?
Ťažko sa vyjadriť Adina, toto ešte nepresiaklo na povrch, takže mám neutrálny postoj
Chcelo by to linky, citácie.
Oprava: v RUSKEJ FEDERÁCII, nie v RD
V RD sú zaregistrované prípady nakazenia sa aj po 2 dávkach Sputniku.
Zatiaľ nemám info, aký bol priebeh nákazy, resp. liečba.
Podstatné kritérium je, že Sputnik NEZABÍJA.
Takže áno, je najbezpečnejší, navyše spĺňa parametre, aby nosil označenie VAKCÍNA.
Úžasné renomé.
Od nich zásadne nekupujeme NIČ.
Môžu si nechať svoju vakcínu, ktorá bola testovaná na cca 5000 ľuďoch.
Nielen coronavírus, ale aj ZAOČKOVANÍ sú hrozbou.
Dnes bude odovzdaná petícia za dobrovoľnosť očkovania.
Slováci, podpísalo ju cca 39 000 ľudí.
Mne sa to zdá málo...
Bojujeme za svoje práva ďalej.
https://spravy.rtvs.sk/2021/06/drahy-liek-na…
Repor RTVS o liekoch, ktoré vyexpirujú.
Bratia Česi bojujú.
Slováci idú jeden druhému po krku.
Táto nenávisť medzi ľuďmi prišla s Matovičom.
Jedinú nádej, že nás, ktorí sme sa zatiaľ nedali očkovať experimentálnou látkou, je Fico, Republika a ĽSNS.
Nie v dobrej viere ľuďom POMÔCŤ, ale ľuďom zničiť zdravie nás nútia k tomu, čomu sa veriť nedá. Nútia nás politici, presstitúti a MLČIA aj lekári!
Rozdrapujú sa len všetci tí, čo sú na výplatných listinách farmafiriem, tí, ktorí sa nabalia na reklamných kampaniach.
Lekári, ktorí sa očkovať nechcú a nedajú, jeden druhému budú vystavovať potvrdenie, vybavia si výnimku.
Na nás kašľú.
Ďakujem Fico.
Štatistiky sú desivé.
Všetci títo trollovia, ktorí nabehli do šichty a vypisujú tu sprostosti, to dobre vedia.
Prečo to robia?
Slováci, až takto ste klesli, čo sa vám stalo?
Nástupom vlády Matoviča veľmi vzrástla nenávisť medzi ľuďmi.
Odporúčame