A čo ste vyrokovali?
Očkovanie vo fabrike?
Ešte sa ukáže, za koho kopete.
A čo ste vyrokovali?
Očkovanie vo fabrike?
Ešte sa ukáže, za koho kopete.
Bolo by fajn, keby ho zverejnil inde. Infovojna, Zem a vek, Slovanské noviny, FB...
Každý, kto útočí na Rusko:
Naša vláda tvrdo presadzuje očkovanie PODMIENEČNE SCHVÁLENÝMI brečkami.
V štádiu TESTOVANIA na ľuďoch, ktorí svojím podpisom preberajú na seba všetky následky.
Rusko očkuje vlastnou bezpečnou vektorovou vakcínou Sputnik, KTORÁ JE OFICIÁLNE SCHVÁLENÁ!!!!!!
Zapíšte si to za uši všetci, ktorí ho dehonestujete!
Diskutéri, aj PRESTITÚTI!!!!
A na Slovensku ho nehorázne SABOTUJÚ.
Dcéra so zaťom čakajú od dňa, kedy bol SPUTNIK uvoľnený.
Zaregistrovali sa a KONIEC.
Dcéra na nejakej stránke našla X prípadov, ktorým sa deje to isté.
Bratranec volal na ministerstvo.
Blablabla. Asi tak. Poraď si ako vieš, hlavne, aby si to NESTIHOL.
NEHORÁZNOSŤ!!!!
Smolník +++++++++++++
Anystu mám v IGNORE.
Čítam ju zriedka, napr.teraz ma zaujímalo, čím urazí Devanu.
Ďakujem Devana, hlboko si ma oslovila.
Cítim to rovnako.
Nenachádzam slov, ako sme dopadli.
A toto si ku nám napriek našej nevôli dovoľujú naši zamestnanci.
PS: prezidentka nie je naša prezidentka, je to bezcharakterná militantka a vlastizradkyňa.
Úžasný blog ++++++++++
Vláda chce odvolávať každého, kto sa jej znepáči. Bez UDANIA DÔVODU. Mária Beňová,
ČO VY NA TO????
Mária Beňová, prečo týmito blogmi dvíhate tlak ľuďom, ktorí sa odhodlajú čítať vaše zavýjanie kvôli Matovičovi?
Tomu, čo sa oháňal referendami?
Samé klamstvá.
Jediné, čo sa mu vydarilo je, že skokanom roka v kategórii výška zisku je trnavská firma, ktorá sa nabalila na kúpe Atg testov.
Tým, že ho OBHAJUJETE, padá špina aj na vás.
Neliečia a bodka.
Kalioskop, vláda robí usilovne, šliape po ľudských právach, mrzačí ústavu, podvádza v hláseniach o počtoch nakazených do EÚ a chce nás NASILÍM očkovať vrátane detí!
PODMIENEČNE SCHVÁLENÝMI BREČKAMI, od ktorých dávajú ruky preč výrobcovia, EMA, proste všetci.
Zadĺžuje Slovensko a spochybňuje referendum.
Podpláca kajúcnika.
Atď.
Vláda je až hyperaktívna v ničení našich životov, kradne a porušuje vlastný volebný program.
DOSŤ BOLO TEJTO VLÁDY, NENÁVIDÍ JU 90 PERCENT ĽUDÍ.
AlCiada: ++++++++
Opäť si zabudol na Krivočenka!
A pripomínam, profesionálny vojak Kemlage umieral bez pomoci niekoľko dní.
A zomrel následkom neposkytovania zdravotníckej starostlivosti!
Jeho žena s deťmi nedostala ani 1 cent!!!
Organizuje dražbu na FB stránke.
Pomôžte, kto môžte.
Ako Porisko, ktorý v rádiu Expres povedal, že sa dal očkovať Pfizer Zenecou..
Klamári!
Rad radom všetkých očkovať pred tribunálom ľudového súdu! Nik im to očkovacie divadielko s placebom neverí.
Všetkými dostupnými vakcínami!
Nemusí to byť pravda, čo tvrdí daddaska.
Protilátky sa vytvoria na oveľa dlhšiu dobu!!!
Bukovský to má podložené dôkazmi na videách.
Dokonca niektorí vedci tvrdia, že pri opakovanom nakazení sa protilátky aj po dočasnom znížení dokážu okamžite zmobilizovať. Pamätajú si vírus a zneškodnia ho!
Pýtam sa: KTO počul húf.nicu hovoriť PRAVDU?
Padá, vraj padá.....
Ako hlboko môže ona klesnúť?
Vždy bola a stále je spod.ina!
Kalioskop, trafil si to presne!!!
+++++++++++++++++++
Nedúfam, VERÍM, že sa Blaha nemýli.
Hlas resp. Pele je rovnaký had, falošná zmija, ale sofistikovaná.
Nevoľte ho.
Ako píšem už dávno: je OBERRATLÍK EÚ a USA.
A potvrdzuje sa mi to.
Xko, preto okupantka paláca MARÍ REFERENDUM!
Podporte odbory a Smer v sobotu o 13,00.
Ja cestujem, nemôžem.
Odporúčame