Sabaka povie, že by zomrel tak či tak.
KANÁL, resp. ŽUMPA + trefné postrehy, neviem, či mám plakať alebo sa smiať.
++++++++++++
Bloger má nervy, ale napísal dobrý blog.
Frame, lieky na liečbu kovidu máme.
Minuli 9 balení, ostatné vyexpirujú v sklade.vraj lekári nemajú o nej záujem.
Čítaj viac pod nickom NEEEPOOOVIEEEM.
Frame, lieky na liečbu kovidu máme.
Minuli 9 balení, ostatné vyexpirujú v sklade.vraj lekári nemajú o nej záujem.
Čítaj viac pod nickom NEEEPOOOVIEEEM.
Po mRNA vakcíne je miesto vpichu magnetické.
Ľuďom vraj chytí a nedopadne magnet.
https://debata.pravda.sk/debata/592088-onlin…
Čítajte komentár pod nickom NEEEPOOOVIEEEM.
Na Slovensku máme lieky na liečbu kovidu, ktoré za chvíľu vyexpirujú.
Stáli milióny.
Lekári ich nemajú záujem používať,napriek tomu, že ľudia stále umierajú.
Podľa akých liečebných protokolov vlastne lekári pracujú, prečo sa toto deje?
K tomuto sa Lengvarský nevyjadrí, lebo zo svorky presstitútov sa ho na to nikto nepýta!
Správne argumenty, výborne Ferro!
++++++++++++++++++++++
PS: neviem s istotou, či termín figúry z orloja na pavedcov nepoužila ako prvá Malinová tu na blogu?
Výborný príspevok NEEEPOOOVIEEEM!
+++++++++++++++++++++++++++++++
T eraz očakávam reakcie trollov, ktorí majú dnes službu!
Poďme, šmejdi, vysvetlite to diskutérom.
Nech sa vám ten jednobubkový mozog zapečie, zavarí a zdo.chne.
Putin nechal očkovaciu agendu na MINZDRAV.
K téme sa vyjadril, že rozhodovacie práva ohľadom povinného očkovania ponecháva MINZDRAV regionálnym úradom, ktoré najlepšie poznajú počty nakazených v regiónoch.
V Rusku len teraz zatvárajú niektoré bazény, reštaurácie o 23,00 hod., DETI CHODILI DO ŠKOLY NON-STOP.
Keď sa začal počet nakazených zvyšovať, Rusi mali niekoľkokrát celoštátne PLATENÉ VOĽNO - DOVOLENKU!!!
Rusi očkujú svojou vlastnou spoľahlivou vakcínou.
Očkujú v dobrej viere, s cieľom pomôcť a zachrániť životy.
Kto z Rusov je napojený na cecky farmafiriem????
Nevidíte vy rusofóbne jednobunkovce
TEN PRIEPASTNÝ ROZDIEL???
Tu je reálny fašizmus, tu je krízový štáb a "elita" napojená a kŕmená farmafirmami!
Sú to predajné štetky, o inteligencii a
ne-morálke ktorých niet pochýb a vy ich chválite a žeriete im propagandu, ktorú majú zaplatenú.
Im je jedno, čo očkovanie s vami narobí!!!!
Čím viac vakcín, tým viac prachov.
Len IDIOT, resp. TROLL nevidí rozdiel medzi Ruskom a Západom!
Kto bol páchateľom?
Že sa pýtam....Nemecko prijalo zákon, že ak sa trestného činu dopustia nedotknuteľní, chránená zver, NESMIE sa zverejniť meno.
Takže Pravda, správu s týmto nulitným obsahom si dočítam v rakúskych novinách, možno však zverejní viac bloger Bednár.
Hulibrkovi, Sulíkovej neveste Gröhlingovi začína naozaj prihárať...
Nie všetci učitelia sa dajú zaočkovať.
Ak tu bude povinné, odídu.
A porušením ústavného práva detí na vzdelávanie bez podmienok si vyrobil tisíce detí, ktoré budú musieť opakovať ročník...
A ak budú segregovať deti podľa očkovanosti, tak lepšie situovaní rodičia ich radšej budú učiť doma!
Uvidíme, kedy ho skolí kovid.
Možno sa ako zaočkovaný bude spolupodieľať na vzniku LAMBDA mutácie:))))
Vitaj Malinová!!!!!!!!
Chýbala si mi.
Blanár na margo odmeňovania ľudí, ktorí sa pôjdu za finančnú odmenu očkovať, reagoval správne. Nech finančnú motiváciu zaplatia farmafirmy.
Ja dodám, že keby štát objednával druh a počet vakcín podľa rozhodnutia záujemcov, nemali by sme prebytky, ktoré chceme minúť opichaním detí!
Túto správnu stratégiu priniesol HLAS.
Čo bude robiť Slovensko s prebytočnými vakcínami?
Kto to zaplatí?
Odporúčame