Žije vo Francúzsku?
Aaaaa, Trezedman, Kmér nás prišiel umravňovať a poúčať!
*NIKTO neprotestuje proti povinnému očkovaniu vektorovými, rokmi overenými a SCHVÁLENÝMI vakcínami. Ak by sa aj našla výnimka, rozhodne je to zanedbateľné, neohrozuje to kolektívnu imunitu.
* RUSKO OČKUJE VLASTNOU, SCHVÁLENOU BEZPEČNOU VAKCÍNOU S MINIMÁLNYM VÝSKYTOM VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV.
Na reakciu po očkovaní Sputnikom umreli 2 osoby. Rozsah použitia Sputniku vo svete je obrovský.
Aj po očkovaní Sputnikom (po 2 dávkach) sa ľudia nakazili. Nemám štatistiky, ako dlho boli zaočkovaní.
* Rozhodujúce kritérium je, či sa očkovanej osobe vytvorili protilátky!
Ukáž ty génius nejaké štatistiky, ako ne-dvihajú protilátky západné tekutiny, ktoré neoprávnene používajú názov vakcína.
A niekedy sa pobavíme, koľko ľudí umrelo následkom očkovania proti osýpkam, čiernemu kašľu, kiahňam, rubrike, osýpkam, mumpsu, tetanu, atď...
A HLAVNE SA POROZPRÁVAME O ICH NESPOCHYBNITEĽNEJ ÚČINNOSTI!!!!!!!!!!!
Ktovie, čo je s Anastasiou.
Idem hľadať info.
Dík Deltoid, že si mi ju pripomenul.
Hneď ako by to schválili, treba konať.
Nemyslím však, že to spravia natvrdo.
Bude to spravené štýlom, ktorý sa osvedčil pri nepovinno-povinnom testovaní.
Segregáciou.
Samozrejme, aj tá je napadnuteľná.
https://www.ta3.com/clanok/204152/z-ockovani…
Aj LIBERÁL Mesík nepodporuje očkovanie.
Nick popopi:
Nedochádza ti, že nikto nenamieta proti očkovaniu SCHVÁLENÝMI, rokmi overenými vakcínami?
Očkuj sa nestaraj sa o ZODPOVEDNÝCH MYSLIACH ĽUDÍ!
Alebo ti ide o niečo iné?
Rusko môže v pohode očkovať aj povinne.
Rusko očkuje vlastnou, bezpečnou a SCHVÁLENOU VAKCÍNOU.
Je možné, že ho niekto nahlásil, alebo si prepol nick.
Povinné očkovanie ľudí NESCHVÁLENÝMI vakcínami???
Čaká ťa Norimbergský súdny tribunál!
V Rusku je VAKCÍNA SPUTNIK SCHVÁLENÁ!!!!!!!
Vidíte tú kompetentnosť?
My nie, okrádanie ti ide lepšie, ako čokoľvek iné.
Dobrá si aj v dotovaní zvrátenych ideológií cez mimovládky.
Dobrá si v rozvracaní súdnictva, už si brúsiš zuby na kšeft s budovami?
Si zodpovedná za smrť 2 ľudí v opatere štátu.
Nebudeš nasledovať Krčméryho, ktorý sa chce vysťahovať zo Slovenska?
Slovensko vyniká:
* Potláčaním slobody a fašizáciou,
* Neliečením kovidových pacientov, lieky za milióny eur sa váľajú v sklade, vraj lekári nemajú záujem...
* FALŠOVANÍM údajov o počte nakazených,
ako aj falšovaním údajov o počte úmrtí po očkovaní, o počte osôb s vedľajšími účinkami
* Násilným pretláčaním zvrátenych ideológií do ŠKÔL
Toto je veľmi zlé znamenie.
Je to varovanie pre vládu, ktorá chce nasilu očkovať ľudí proti koronavírusu.
Šmejdami, ktoré ani nemajú schválenie!!!!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Chmelár je už skutočne pobúrený prepisovaním dejín.
Samozrejme, nedostane v médiách žiadny priestor.
Tak tak, hosť z Ruska.
Ešte sa nakoniec stane, že Rusko vyvinulo a rozširuje vírus.
Hnus.
Bol dotyčný očkovaný?
To by mala byť prvá otázka servilných presstitútov k prípadu zavlečenia kovidu na naše územie.
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
Ďakujem Uhrík, že bojuješ za NORMÁLNOSŤ.
Odporúčame