Netrápi ich ani SNOWDEN.
To si počkáme!
Mazurekovi prišla až teraz odpoveď od ne-zujatého Honza.
Podal trestné oznámenie na Matoviča za obdiv NSDAP.
Honz to vidí ako priestupok.
Uvaliť na MAZUREKA trestné oznámenie (hrozia mu 2 roky) za zvolávanie ľudí na protesty je trestný čin.
A chúdence deti!
Celý deň v škole v rúškach!
Učitelia sú očkovaní.
Tak čoho sa boja?
Z tohto mi trhá srdce. Takto hlboko klesnúť.
Neopichané budú vylúčené zo školy?
Takto trápiť deti je fašizmus.
Landi, máš hysák.
Matovič ti dá Lexaurin, alebo Xanax.
Čoho sa preboha bojíš?
Táto vláda čistoty URČITE aleže URČITE nemá NIČ za ušami.
Veď im ver a nestrácaj nádej a vieru!
Útekovú väzbu na neho.
Mikulec. To je ten, čo kúpi za naše peniaze Mercedesy - kráľov medzi Mercedesmi pre vládu, s masážnymi vyhrievanými sedačkami.
MY TO PLATÍME, aj vodičov, aj POISTKY.
Vyzerá to tak, že táto vláda si Mercedesy neužije.
Zastavil vyšetrovanie Mikulcovej kauzy Kováčik na príkaz Lipšica?
To dáva zmysel.
Kováčika treba chrániť, aby neskončil ako generál Lučanský.
Landi, keď sa vyšetrujú kauzy tejto vlády, chystáš hystériu.
Prečo?????
Veď sú čistejší než písmo sväté.
Či nie????
Išlo to aj na hlavných správach v RTVS
Ďakujem Kalioskop.
Do dnešného vysielania na Infovojne zavolal poslucháč, ktorý potvrdil, že Mikulcove hodinky sú pravé a nie fejk, ako tvrdí Mikulec.
Poslucháč potvrdil cenu 40 000€, aj to, že na hodinky bola čakacia doba 2 mesiace.
Potom ich vyplatila v hotovosti žena.
Poslucháč nevie, či je Mikulcovou manželkou.
Udal presnú adresu obchodu v Bratislave.
Obchod vlastní expolitik zrejme padlo meno Koncoš, ( toto neviem isto) .
Škoda. Nechápem.
Veď Kováčik bol vraj Ficovi sluha...
Mikulec sa vyjadril, že chrapúň Fico by sa mal už niekam stratiť.
Úžasný výkvet Oľajna.
Na otázku novinárov prečo dokument skartoval odpovedal, že dokument bol protizákonný.
Radičová telefonicky tvrdila, že jednala v súlade so zákonom.
Všetky kauzy, ktoré neboli dôsledne vyšetrené sa vyplavujú na povrch.
Je možné, že sa to stane aj v budúcnosti.
Neverím, že ak dôjde k výmene vlády, bude nová vláda schopná vyšetriť všetko, čo pácha táto vláda. Vždy sa objaví niečo, čo uniklo pozornosti a až neskôr vyjde najavo, aké to bolo závažné.
Pozitívne je, že GP určil prokuratúra, ktorý má dozorovať prevzatie a použitie materiálov zo živých káuz, ktoré dnes odobrala NAKA.
Honz, ten latentný sadista je zaujatý.
+++++++++++++aspoň ty máš ❤️ pietro7.
Mňa potešilo, že ich prišlo podporiť okrem KOZ aj hnutie Socialisti.
Politici ako Krajniak sa na nich vykašlú.
Krajniak je zaneprázdnený.
Smerodina ponúka obciam PARKY "RODINKA".
Toto, čo sa deje, je už tak nechutné, že niet slov.
Dnes ma potešili bratia Česi, na proteste proti kovid pasom spievali slovenskú hymnu.
My sa nezmôžeme na nič, maximálne ľudia nadávajú Uhríkovi...lebo ako jediný zo slovenských EP hlasoval proti zavedeniu pásov.
Hanba ministrovi Krajňákovi.
Okamžite mal zamestnancom pomôcť.
Takto záleží politikom na zamestnancoch.
Odporúčame