Kiskaňa by mala dať zavrieť do kolúznej väzby v prvom rade seba!
Kiskaňa by mala dať zavrieť do kolúznej väzby v prvom rade seba!
https://m.facebook.com/martin.dano.1976/post…
Bývalá obhajkyňa mastného vlasa.
USDO A KAŽDÝ, KTO UŠTEDRÍTE ANYSTE MÁTE +++++++++++++++++++++++++++++++++++++JA JU UZ ČÍTAŤ NEBUDEM.
IDE DO CHLIEVA, KDE DRŽÍM 50 TROLLOV, RESP. 50 NICKOV.
Aaaa, ďalší im.becil. Tentokrát pod nickom popapuliplesk2,
IDEŠ DO CHLIEVA.
Tam, medzi svojich.
Už vás mám v CHLIEVE 50.
Nummi, tie kreténske kydy si nechaj pre ovce!
Dnes zverejnila túto hodnotiacu tabuľku RTVS.
Komentoval ju Gregor Martin Papuček.
Ty troll odporný.
Aby sa nepos.ala!
Vedela, do čoho ide.
Nuž-zapredala svoju česť účasťou vo vakcinačnej kampani.
Z ušľachtilej pohnútky, napísala, že to nerobí pre seba, ale pre kolektív!
Ďakujeme!
Za tie lži myslím, prirodzene!
Veď by si ani neštekla, keby nebučala so stádom z kaviarne.
Čítam Banášovej knihy, občas príspevky na FB.
Keby sa Adela na otca nepodobala fyzicky, ťažko by človek uveril, že jeho dcéra.
Slovensko dovezie J&J.
Hurá hurá!
Lengvarský oznámil, že Slováci si nemôžu vybrať vakcínu!
Hurá, hurá!
Rusi zoberú na preskúmanie 600 ampuliek Sputniku, ktorý sa povaľuje v sklade!!!
No hurrrraaaaá!
Proste radosť umierať na tomto Slovensku.
Granit: dík, že si upresnil-našiel dôvod mojej nedôvery.
Je to had. Má toho na rováši oveľa oveľa viac.
Nepoovieeeem: ++++++++++++
Ozvala sa Vasilisa, jej haf haf je "naozaj" zastrašujúce.
Vraj pán Fico, nezastrašujte...nonono!
A úbožiak Šeliga? To sa kameramanom natáčajúcim spot pre RTVS musí riadne dvíhať žalúdok...
Celá strana žaluďov je zložená z tak odporných poslancov, že to nemá obdobu.
Veď je to aj riadna fraška.
Ako môže byť nezaujatý, keď v prípadoch, z ktorých sa vylúčil grázel americký agent, rozhodujú jeho vlastní podriadení?
Žilinská, pod ktorého úrad ŠP spadá, navrhol Kyselovi len disciplinárny trest....myslím, že to bude "symbolický trestík", aby to Kysela moc nebolelo.
Čentéša viezlo lietadlo najprv do Košíc, potom do Nemecka. Bol sám, plus zdravotníci.
Hľadajte, je o tom blog.
O jednom bol blog, bol to Čentéš.
Blogera zaujímalo, kto a prečo vybral práve jeho.
Rusko príde skontrolovať stav SPUTNIKU.
Odoberú 600 kusov vakcín na preskúmanie.
Takže odporcovia Sputniku, vláda, účastníci vakcinačnej kampane, získali ČAS.
Stihnú opichať ďalších dôverčivých obetí.
Ja považujem za tragickú stratu SEBAÚCTY.
Slušný človek s charakterom by NIKDY nemohol účinkovať v očkovacej propagande!
Je to odporný hnus, pretože hlava štátu, tzv. p-rezidentka tvrdí niečo, čo je v ROZPORE s tvrdením producentov vakcín!
Tí od vakcín v štádiu TESTOVANIA dali jasne najavo, že za nežiadúce účinky vakcín dávajú ruky preč!
Jediné pozitívum vakcinačnej kampane je, že si strhli masky. A ľudia na to neprišli.
Zase naleteli a očkujú sa ako zmyslov zbavení.
Kedy im už dôjde, že odškodnenia sa nedočkajú, resp. nedožijú?
Odporúčame