18:38
Trezedman:
Ferro, veľmi dobrý článok.
P-rezidentka je NESKONALE TRÁPNA.
(Jedno sa ale musí p-rezidentke uznať, je to veľmi poslušná sorošovská bábka, vraj ju čaká kariéra vo vyššej úrovni, pritakávačov nemá Soroš nikdy dosť).
Trezedman, tvoja báječná Amerika sa rozhodla obdarovať svet - asi Indiu.
Zvyšuje jej 2 milióny super sajrajtu pod obchodným názvom ASTRA ZENECA.
Prebytok vakcín zdôvodňuje tým, že klesá počet záujemcov o očkovanie.
Ach, taká šľachetná je Tvoja Amerika!
Pritom sa vyrába fáma, koľko ľudí v Indii umiera, musia mŕtvoly spaľovať na ulici, musia rúbať stromy v parkoch, aby mali drevo...
Netvrdím, že sú lokality, kde India situáciu nezvláda. No PRI POČTE OBYVATEĽOV ZOMRIE DENNE 39 ĽUDÍ NA 100 TISÍC OBYVATEĽOV.
No vivaaaaat Ameeeerika.
Trezedman, ty si dostal nakladačku od Tonyho Belohorca. Dlhšiu dobu si potom neotravoval.
Žiaľ, prispel si veľkou mierou k tomu, že sa Tony rozhodol odísť z blogu.
Žiaľ.
Myslím, že väčšina blogerov a diskutujúcich mi dá zapravdu.
Mňa kryptomeny zatiaľ neoslovili.
V tejto veci ma skôr trápi, že nás čaká odstrihnutie od hotovostných platieb.
Rakúsko zareagovalo prijatím ZÁKONA, že 30 percent obeživa musí tvoriť hotovosť.
Ak voliči v budúcich voľbách budú voliť OĽANO, Hlas, PS, SaS, Za ľudí, tak si miesto v zozname zaslúžime.
Politikom sa nemá veriť.
Slováci bohužiaľ stále naletia.
Nepoučia sa. Ak politik zneužije dôveru voličov, už by ju NIKDY nemal opäť dostať.
Výber je slabý, z blata do kaluže.
Ako keby sme nemali odvahu podporiť svojím hlasom nové subjekty.
Ja dám hlas tomu, kto sľúbi, že nepôjde do koalície s PS, HLAS, OĽANO ZA ĽUDÍ. Zvažujem podporiť Uhríka. Moju dôveru získal
veľmi dobrou prácou europoslanca.
Tipujem, že to vybaví tak po matovičovsky.
Ako zníženie platov poslancov, hmotnú zodpovednosť politikov, atď.
Rusi si poradia aj bez našej hydiny, ak Taliani neodobrali našu jahňacinu pred Veľkou nocou.
Kvalitné mäso, o tom niet pochýb, len nie pre naše peňaženky.
https://m.facebook.com/pg/MilanMazurek.Repub…
My si nevieme rady ani s čoraz početnejšou minoritou.
A ešte zástupcovia VUC tajne podpísali v Bruseli odber migrantov. 30 percent migrantov z kvót
musí zostať na Slovensku natrvalo.
O chvíľu budeme mať rovnaké problémy
https://www.infovojna.sk/article/ludia-uteka…
Je to síce staršieho dáta, ale k veci.
Razantne a do bodky správne, pretože zdieľam tvoj názor.
A u tých, ktorí sa chcú zaočkovať, by mala byť zohľadnené PRÁVO slobodného výberu vakcín.
K Slovákom len toľko: konečne! vonku netreba rúško, resp. respirátor.
Nevychádzam z údivu, koľkí ho nosia a ničia si imunitu, odmietajú dýchať, aj keď sú v prírode, v aute, v bezpečnej vzdialenosti od cudzích osôb.
Sme národ otrokov.
Predpokladá sa, že pandemický zákon prinesie tvrdé tresty pre ľudí, ktorí ho nebudú rešpektovať. A Slováci sú schopní udávať jeden druhého, lebo zabudli, čo je sloboda, čo sú ľudské práva.
Je toto spravodlivé?
https://m.facebook.com/pg/MilanMazurek.Repub…
Plus údajne dostávajú pandemickú výpomoc ( potraviny)
Celkom si mi nahral do karát.
Za toto sú ĽSNS a REPUBLIKA považovaní za fašistov.
Pred rokom 1989 Rómovia PRACOVALI.
Teraz? Len doja štátny rozpočet, rovnako ako politici, KEĎŽE IM TO DOVOLÍME!
Anysta,
keď sa rozpadne EÚ, ktorou sa oháňajú rôzni fašistickí eurohujeri, čo ty len budeš robiť?
https://m.facebook.com/pg/ing.milan.uhrik/po…
Som euroskeptik.
Toto ma vyrušuje:
tvrdý diktát a plytvanie peniazmi na podporu obludností a mimovládok.
Ďakujem, Ivan, za informácie.
Je desivé, do čoho nás namotávajú rusofóbne čivavy, pričom im musí byť jasné, ako nás, národ, ohrozujú!
Ak na Slovensku niekomu záleží, je to Rusko.
Už len s ohľadom na to, že sme Slovania.
Ak budeme ďalej robiť politiku dehonestujúcu Rusko, Rusko nás odstrihne, fakticky sa na nás môže vykašľať.
Lipšic je PODRIADENÝ GP ŽILINKOVI.
Prečo mlčí LEV ŽILINKA?
Ak má byť KOLÍKOVÁ, Lipšic očistou súdnictva, triezvo uvažujucemu človeku môže prísť nevoľno.
Oni so svojimi aparátčikmi na to nemajú morálne ani vedomostné predpoklady.
Lipšic je VYLÚČENÝ z 24 prípadov
Pridelí ich svojim priamym podriadeným.
To je nezaujatosť ako vyšitá!
Odporúčame