Pre Nick WRITER:
https://m.facebook.com/ing.milan.uhrik/video…
Toto je cesta k slobode?
18:14
Writer,
TU IDE O CIELENÉ VYHUBENIE STARÝCH A CHORÝCH.
Samozrejme, príčina smrti budú ich choroby.
Prosím ťa, neurážaj ĽSNS a REPUBLIKU, to nie sú ani zďaleka fašisti.
Oni naopak bojujú za ROVNAKÉ PRÁVA pre majoritu a minoritu.
Minorita, na ktorú idú miliardy a na pridelenie peňazí musíš byť Róm je v rozpore s Ústavou SR.
SR nikdy neprideľovala peniaze VÝHRADNE BIELYM,ako sa to bežne robí opačne.
Chronicky chorí by sa očkovať nemali.
To nie sú výhody pre zaočkovaných!
To je ZNEVÝHODŇOVANIE NEZAOČKOVANÝCH!
https://cz.sputniknews.com/20210426/proto-bi…
COVID pas je dobrý tak na cestu do truhly.
Ak povinné očkovanie, tak si vyberám SPUTNIK.
Porušovanie ľudských práv nezaočkovaných
sa nazýva zvýhodňovanie zaočkovaných?
Termín odovzdania plánu obnovy sa blíži.
Premiér nám o ňom nič nepovedal, len to, že je výborný.
A teraz cestuje do Bruselu s Naďom.
Vzbudzuje to otázky.
Nedôverujem tejto vláde.
Parametre vakcín:
https://cz.sputniknews.com/20210426/proto-bi…
Pozrite si, kým to polícia neoznačí za HOAX.
Toto je príspevok, ktorý nahradí siahodlhý článok Beňovej.
Čo tým chcela vlastne povedať?
Asi sa pripomenúť...
Pozrite si parametre vakcín, kým tento článok polícia neoznačí za HOAX.
Miesto toho, aby nás vláda a mainstream korektne a kompetentne informovali, aby konečne rozbehli očkovanie SPUTNIKOM, hrajú naďalej špinavú hru.
Príde ešte niečo horšie ako NÚDZOVÝ STAV.
Počkajte, aký bude PROTIPANDEMICKÝ ZÁKON.
Príjmu ho v zrýchlenom konaní.
V Nemecku bude za jeho dodržiavanie zodpovedať novodobá führerka Makrela.
Za porušenie protipandemického zákona 5 rokov natvrdo.
Húfnica ho podpíše bez mihnutia oka.
Keď si Navalený kýchne, ide sa zblázniť.
Genocída Slovákov ju nevzrušuje.
Vidlacka, zostaň doma alebo daj sa opichať.
Toto už poznáme, samé kecy a odhlasujú všetko rad radom.
Nerátate snáď, že tomu bude inak?
Poslanec Uhrík informoval, že potajomky vláda pracuje na PROTIPANDEMICKOM ZÁKONE.
Schvália ho v zrýchlenom konaní.
Jaternica ho rada podpíše.
Veď v ňom budú drakonické tresty za jeho porušenie!
V Nemecku prebrala porušovanie protipandemického zákona Makrela.
Novodobá führerka. Za porušenie tohto zákona 5 rokov natvrdo!
TEŠTE SA VOLIČI OĽAJNA!
TEŠTE SA VOLIČI HÚFNICE.
A ešte skôr, než polícia označí túto správu za HOAX, pozrite si porovnanie vakcín.
Sputnik je najlepší. Kedy nám to mainstream, vláda, Lengvarský či Ciganiková povedia?
Trollovia majú penu u huby:)))))
Toto je porovnanie vakcín.
SPUTNIK JE NAJLEPŠÍ!
Erdogan urobil skvelý ťah, kúpil svojmu národu licenciu na najlepšiu vakcínu. Jej predajom zarobia, zároveň dopraje ľuďom bezpečnú vakcínu.
Odporúčame