Oni ho už NEPOTREBUJÚ.
Odkopli ho.
Nemal kam ísť.
Možno ho budú umelo udržiavať v pozornosti - použijú ho, keď si zas vymyslia nejaké podrazácke sv.instvo.
Oni ho už NEPOTREBUJÚ.
Odkopli ho.
Nemal kam ísť.
Možno ho budú umelo udržiavať v pozornosti - použijú ho, keď si zas vymyslia nejaké podrazácke sv.instvo.
Organizácia Lekári bez hraníc robila kvôli nemu humbug. Rusi odpovedali, že stačí slušne požiadať a pustia ich k nemu! Stalo sa!
Nenašli v zdravotnej dokumentácii ŽIADNE pochybenie!
Tak odporučili aj magnetickú rezonanciu krčnej chrbtice....
Aj infúzie dostával...
Zbytočný človek, haraburda.
A toľké haló okolo neho!
O Juliana Asangea sa kedy začnú zaujímať?
P-rezidentka, HANBA TI!
14:59
Slušný občan,
Mali pohodlnú väčšinu, majú toľko peňazí, ako ešte žiadna vláda nemala, veselo kradnú a nakupujú napriamo bez výberových konaní, veselo týrajú očkovaním a občania si dovolili ich vypískať?
Prečo?
Prečo asi?
Bezdôvodne?
Igor, DOS.AL SI TO,# nepokazme si to # vám akosi nevyšlo.
Oprava: PREZIDENTKINMU
16:02
Oregon,
P-REZIDENTKA ROBÍ ŠPINAVÚ POLITIKU A VEEEEĽMI DÚFA, ŽE HLAS DODÁ HLASY PREZIDENTKINI PROGRESÍVNEMU SLOVENSKU
A to len bude iný fašizmus.
Pamätaj na moje slová.
HLAS NEPRIAMO NAZNAČUJE, ŽE JE LIBERÁLNY, ČIŽE SI PREDSTAVUJE KOALÍCIU S PRAVICOU!
PROSÍM PODPORTE EURÓPSKU PETÍCIU PROTI MIGRANTOM, ZDIEĽAJTE. VĎAKA.
Skvelí slovenskí europoslanci okrem Milana Uhríka nám svorne odhlasovali COVID-PAS.
KONIEC SLOBODNÉHO POHYBU, KAŽDÝ KROK NÁM BUDÚ KONTROLOVAŤ!!!
Ja sa úspešne vyhýbam testovaniu.
Očkovaniu.
Ochoreniu.
Toto je konečná, vážení.
Plus kontrola bežných účtov občanov na DENNEJ BÁZE.
NECHCEM ŽIŤ NA SLOVENSKU.
Úbohé deti takých rodičov...
Aj keď chápem strach rodiča, aj jeho dobrý úmysel.
STAČÍ SI ZAOBSTARAŤ IVERMECTIN.
A V PRÍPADE OCHORENIA LIEČIŤ!!!!
Kontaktovať skúseného lekára, napr. Dr. Lipták, Slavomír Šuch majú skúsenosti a poradia.
V Izraeli sa zvýšil počet úmrtí o 100 percent.
Je o tom článok v Hlavnom denníku.
Strach+chaos sú ich pracovnou metódou.
Keď sa pýtali Göbelsa, ako, čím mohol Hitler oklamať taký inteligentný národ ako sú Nemci, odpovedal:
Stačilo vyvolať STRACH.
Kovid pasy sú od dnes realitou.
Ja sa testovaniu úspešne vyhýbam, nikto z našej rodiny nebol chorý.
Správame sa zodpovedne.
Rúško sme nosili len v nevyhnutných prípadoch, rozhodne nie v prírode, alebo na absurdných miestach ako v aute, na cintoríne, a pod.
VSADILI SME NA POSILNENIE IMUNITY.
A SAMOZREJME, VERÍME MESÍKOVI A MÁME DOMA ZÁSOBU IVERMECTINU. (Keby niečo, obrátime sa na dr. Liptáka, alebo Slava Šucha).
Vakcíne mRNA NEVERÍME.
Dúfali sme v Sputnik. Žiaľ...
Ak to takto pôjde ďalej, dúfam, že prehovorím rodinu na vysťahovanie sa zo Slovenska.
Stále sa mi to nedarí...
Eurofašisti schválili covid-pasy.
Na KAŽDOM VAŠOM KROKU vás budú môcť kontrolovať.
Zobuďte sa, tu nejde o slobodu cestovať.
TU IDE O SLOBODU, ALE NÁS!!!
A pozrite sa, kto hlasoval ZA.
OKREM UHRÍKA KAŽDÝ Z EUROPOSLANCOV SK.
Prosím, PODPORTE PODPISOM EURÓPSKU PETÍCIU PROTI MIGRANTOM, ZDIEĽAJTE:
V ruských mestách zadržali desiatky ukrajinských nacionalistov pripravených vyvolať nepokoje.
PRAVDA, AJ TVOJI "OBJEKTÍVNI" REDAKTORI, MLČÍTE?
V Rusku v 10 mestách zadržali ukrajinských neonacistov pripravených vyvolať nepokoje.
PRAVDA, MLČÍŠ?
Dajte si pozor pri voľbách.
V strane Hlas je USfil Kmec.
Ak chcete zmenu, netreba voliť terajšiu koalíciu ani PS a pretláčaný Hlas!
Opätovné zahmlievanie s kým pôjdu do koalície!
Im je to vraj "jedno", oni vraj budú robiť sociálnu politiku!
A budú judášsky zrátať svojich voličov plnením rozkazov Soroša.
Sú NEBEZPEČNÍ.
23:15
Trezedman, ty by si sa mal ako občan USA starať o svoju novú vlasť.
O bezdomovectvo, o BLM, o deti utečencov z Mexika, ktoré zatvárajú do klietky na hraniciach, s ktorými budú robiť " výskumy", o deti odobraté rodičom!
Nože nám napíš o súdnom procese v tejto veci
Amerika je agresor, ktorý zneužíva NATO na svoje mocenské ciele.
Amerika vybudovala svoje impérium na zemi napitej krvou pôvodných obyvateľov.
A na rukách USA je plno krvi vojen, ktoré rozpútala po svete.
Nenanucuj rozumným ľuďom zo Slovenska čo majú chcieť a nešíri tu usácku propagandu.
Neodpustím ti, že kvôli tebe odišiel z blogu Tony Belohorec.
Odporúčame