Raspa: poteším ťa, má skvelé parametre. Aj ja ho chcem:
Raspa: poteším ťa, má skvelé parametre. Aj ja ho chcem:
15:27
Gratulujem ++++++++++++++
https://cz.sputniknews.com/20210426/proto-bi…
Za chvíľu aj toto označia za HOAX
Zatiaľ boli všetky pravdivé správy políciou označené za HOAX:)))))))
Ale toto HOAX nie je!
Čítajte, kým to mafia neoznačí za HOAX:
https://cz.sputniknews.com/20210426/proto-bi…
KEDY nám chce tieto informácie sprístupniť vláda, mainstream a všetky bulvárne plátky N, Sme, Aktuality?
16:06
Anysta už oplakáva, ani keby tých darebákov nepoznala. KLAMÚ.
NÚDZOVÝ STAV ODHLASUJÚ A OSTANE DOVTEDY, KYM NEBUDE PLATIŤ NOVÝ FAŠISTICKÝ PROTIPANDEMICKÝ ZÁKON.
Aj keď mi je devianti Kollár ukradnutý, rovnako ako v usa vyškolený predajca vodky, alebo napudrovaný rypák, či esencia sprostosti Remiš-gate, jedno je isté:
NÚDZOVÝ STAV ODHLASUJÚ!
Veď by ovce rozmaznali!
Počkajú si na schválenie protipandemického zákona.
Špinavci.
Toto nám nepovedia:
BEZ NÚDZOVÉHO STAVU BY NESMELI OČKOVAŤ.
A POTICHU PRIPRAVUJÚ PROTIPANDEMICKÝ ZÁKON.
(Uhrík informoval, že sa máme na čo tešiť. Drakonické tresty za jeho porušenie.
Nemci odovzdali agendu ohľadom dodržiavania protipandemického zákona Makrele.
Novodobej führerke. Za porušenie protipandemického zákona 5 rokov natvrdo).
Vláda ho odklepne v zrýchlenom konaní, potom zruší núdzový stav.
ZAŠLO TO PRIĎALEKO.
SME BEZPRÁVNI OTROCI.
Kde je teraz Jaternica, keď sa jedná o Slovákov???
Keď Navalený kýchne ide sa roztrhať celá EÚ, USA.
Svetlana,
v mene svetlo, v hlave tma.
Pozrie si konečne niekto porovnanie účinnosti a bezpečnosti vakcín?
Kde to žijeme!
Slováci, zobuďte sa!
Toto vám ani jeden eurohujer nepovie:
12:42
David, ++++++
nechajme sa prekvapiť, čo fašisti nachystajú za prekvapenia v pandemickom zákone ( písal Uhrik, že sľubujú vysoké tresty za porušenie pand. zákona...
Asi po vzore Makrely, ktorá chce za porušenie pandemického zákona trestať 5-timi rokmi NATVRDO!)
+++++++++++++
Pán Harabin, tak veľmi pomáhate právnymi radami, nezištne, fundovane.
Ja doslova cítim hanbu za ľudí, ktorí sa takto nechali zotročiť, nechávajú týrať vlastné deti,seba očkujú rychlokvasenými vakcínami a teraz, po uvoľnení opatrení, STÁLE nosia respirátory. Dokonca v aute, alebo pri športe.
Už nás tak zotročili, že aj keď pootvorili klietku, mnohí v nej chcú naďalej ostať.
Zašlo to priďaleko.
Malinová, každý, kto má rozum chápe, že kauza Vrbětíc je umelo vyvolaná.
Žeby preto, aby Česko neodletelo dojednať Sputnik, alebo preto, aby vyšachovali Rosatom z dobudovanie atómoviek.
No nejako mi nesedí to vypovedanie pracovníkov ambasád už aj v Bulharsku, Rumunsku, Taliansku.
Pobaltské republiky neprekvapili.
Využijú každú šancu kopnúť si do Ruska, ako aj Poľsko.
Rozmýšľam nad tým, PREČO sa pridali ďalšie štáty ( okrem Poľska a Pobaltských republík).
Beňová, Beňová,
My, ktorí čítame FB príspevky nášho najlepšieho PROslovenského europoslanca Uhríka, už resp. sledujeme blogy Ivana Hečku a MNOHÉ fundované príspevky, všetko už vieme!!!!
Čo nevieme a chceme vedieť:
* Komu patrí Sputnik?
* ak je náš, Chcete ho nechať vyexpirovať?
* prečo Naďov lampasák povedal, že ďalší Sputnik nedovezieme???
Anyste neverím.
To je typ, ktorý útočí zozadu.
Ani cirkusovému 1. verejnému očkovaniu neverím.
A neverím ani účinnosti západných vakcín.
Jediné, čomu verím, že každý, kto sa dá opichať je nezodpovedný otrok, ktorý si myslí že je slobodný.
++++++++
Už sme tak zotročení, že keby nás vyháňali von na slobodu bez rúška, ani by sme nešli.
(Hovorím nie o sebe a ďalších statočných, ale o mentalite otroka v nás, v Slovákoch)
Odporúčame