https://www.hlavnespravy.sk/v-case-najvacsie…
Pracuje Krvavá MARY pre Slovensko?
https://www.hlavnespravy.sk/v-case-najvacsie…
Pracuje Krvavá MARY pre Slovensko?
A ÚSTAVNÝ SÚD, v ktorom sedia právne poddimenzovaní sudcovia POTVRDIL OPRÁVNENOSŤ NÚDZOVÉHO STAVU!
Referendum je jediná spása.
Treba vycúvať z EÚ.
Už pripravujú jednotný európsky štát.
Mimovládky, EÚ, us ambasáda, všetci pracujú na VYMAZANÍ SLOVENSKA ZO MÁP.
Nič iné Rusku neostáva.
Ale ak im zoberú SWIFT, ako sa vyhrážajú, to bude VRCHOL.
Rusku ostane už len Čína.
Bloger na blogu PRAVDA Ivan Hečko má skvelý článok o tom, že Rusko a Čína majú plány dodávať ropu do Číny cez more. Plány sú vraj hotové.
Rusko otáľa.
Osobne sa ma to veľmi dotýka.
Dnes na INFOVOJNE rozprávala diplomatka Ing. Michalíková, že podozrieva EÚ z toho, že nás chcú odrezať od plynu.
Vyvolávajú malé lokálne konflikty na povel od USA. Radi sa do konfliktu zamontuje Poľsko, Pobaltie, aj my s ČR.
A tak prídeme o plyn.
Západ EÚ bude zasobený cez Nord Stream 2.
A my, idioti, ostaneme odkázaní na usácky skvapalnený bridlicový plyn...
Čaptaňa, vešiak na šaty + ďalší USofili a eurohujeri dostanú cukrík.
VLASTIZRADCOVIA.
Eurofanatikov treba vyhostiť ako persona non grata, odobrat im slovenské občianstvo a uvaliť na nich zákaz vstupu na SK. Dôvod? VLASTIZRADA.
Matovič je neriadená strela.
Dvíha tlak usáckym marionetám...vedia, že je extrémne pomstychtivý.
10:22
Je hrozné, že si Korčoka predvolal prezidentku.
Je hrozné, do čoho nás zaťažujú.
Situáciu dnes vyhodnotila diplomatka Ing. Michalíková na INFOVOJNE.
Potvrdilo sa mi, že čo si o p-rezidentke myslím, je zhodné s pohľadom diplomatky. Čaputová upútava pozornosť šatami, aby nám nebilo do očí, že je len marioneta.
Žeby NIKOMU NEVADILO, že "naša" vláda má za úlohu odstaviť nás od ruského plynu?
A podhodiť tento kšeft USA? Ktoré mám budú X-krát drahšie predávať skvapalnený bridlicový plyn? A odkiaľ ho má USA?
Rozdávať sa dá aj zo štátneho.
Napríklad takto to robí Krvavá MARY.
Určite viete uviesť aj iné príklady.
KOLÍKOVÁ,daj zatvoriť samu seba!
Rovno do kolúznej väzby.
Pozrite sa, koho platí sorošovka!
Takto sa získavajú voličské hlasy:
Aj v Nemecky hovoriacich krajinách.
Ak budú Rómov otravovať očkovaním, nebudú voliť.
Konečne sa zviditeľnia aj tí, čo parazitujú na Rómoch, aj tí, čo si na Rómoch vybudovali politickú kariéru! ZAČNÚ BEHAŤ PO OSADÁCH A AGITOVAŤ.
Odpoveď KRVAVEJ MARY znie:
Fico "podlo útočí".
Aspergerov syndróm Krvavej Mary, bezcitnej osoby so sadisistickými sklonmi, ju vedú k takým vyjadreniam?
Čo tak odstúpiť na základe dôkazov?
Teraz stačí byť sorošovka a môžeš byť ministerka ne-spravodlivosti? To je jediné kritérium odbornosti?
Neverím tomuto prieskumu.
Kto môže voliť PS?
Kto môže voliť Za ľudí?
NinaR:
Súhlasím, no kedy budeme mať vládu, ktorá nás z týchto štruktúr vyslobodí?
V poslednom čase už neviem, čo si mám myslieť o Republike. V dnešnej Infovojne pustili rozhovor s Uhríkom, ktorý sa vyjadril, že pôjdu do koalície aj napr. s Oľano, lebo inak zase zostanú mimo a nebudú môcť napĺňať, presadiť vlastný program.
Chápem to, ale ruší má to.
Vadí mi, že Marčekovi, ktorý im predal stranu (ako kedysi Kollárovi), sľúbili funkciu.
Marčeka z veľa dôvodov neznášam.
Keby mužožena Kolíková mala štipku úcty K VOLIČOM, TAK ODSTÚPI-NEČAKÁ NA ODVOLANIE!
Je to osoba s Aspergerovým syndrómom, bezcitná, s mimoriadnym nadaním na PODVÁDZANIE!
Množia sa doklady o Kolíkovej nevlastnej sestre.
Falšovala zápisnice a PODPISY vlastníkov bytov.
Brala vyššie pôžičky, než si vlastníci odsúhlasili!
Vlastníci doteraz nemajú všetky faktúry
Ak majú faktúry, tak v šoku zisťujú, že im boli vyfakturované práce, ktoré NEBOLI vykonané.
Fakturované sumy sú veľmi PREMRŠTENÉ!
TOTO JE ČISTÁ KISKOIDKA!!!
ODSTÚPIŤ!
Kolíkovej firma obrala jednu pani z Malinova o pozemok bez jej vedomia.
Na ďalší deň bol pozemok zakreslený v mape ako majetok firmy Elektronika. Pani dostala za pozemok ±260€!
Ten istý Modus Operandi ako používal kolíkovej šéf, pozemkový úžerník Kiska
Odporúčame