Maj sa pekne, posielam ti tip na prechádzku
Maj sa pekne, posielam ti tip na prechádzku
https://www.trend.sk/spravy/vyrobca-sputnika…
Zakvákala Baťová!
Obyčajná fašistka, ktorá kolaboruje proti Slovensku.
Prečítajte si to celé.
ONA, NA JEJ POZÍCII NEVIE, ŽE ŠARŽE SÚ PRI KAŽDEJ VÁRKE INÉ?PRI KAŽDOM JEDNOM LIEKU JE TO TAK!!!
Že ty máš záchvat paranoje Radoslav Vávra 91?
Daj si obklad a bež sa pichnúť nejakým sajrajtom, ktorý normálni ľudia NECHCÚ!
KVALITNÝ SPUTNIK TI NIKTO NENÚKA.
Slovensko bude MOSTOM v tejto bratovražednej vojne.
Ďakujeme vám všetkým, ktorí volili progresívnu štetku v kozom paláci, aj tým, ktorí ju vymenovali skôr, aby nestihol Harabin podať námietku!
Ďakujeme aj tým, ktorí tu navolili tento progresívny a liberálny hnoj od dobroty, LEBOFICOLEBOFICO!
SKONČÍME DO 2 ROKOV. ZADĹŽENÍ,
ROZKAZOVAŤ TU BUDE PROGRESÍVNA ZBERBA.
URIBIA z nás DRUHÚ UKRAJINU.
Napr. https://www.aktuality.sk/clanok/804679/romsk…
Bihariová by dala viac príkladov....
A Mazurek ich má STOVKY.
https://www.eurorespekt.sk/pod-ruskom-covido…
Kam pôjdu tieto elity?
Ku Rómom do osád?
Alebo do tých hotelov a penziónov, čo tu roky budovali naši ľudia? Vláda ich nechala bez pomoci skrachovať!
Exekútori prídu lacno k ubykáciám pre cigáňov a moslimov. Slováci tam budú kydať ten hnoj?
Nesmie sa opakovať história.
Pozerajte DOPREDU.
Nie HLAS, SAS, PS SPOLU, ŽALUDI!
1000 KRÁT MENEJ NEBEZPEČNÝ JE KOTLEBA, ALEBO REPUBLIKA!
17:53
PES ZA PLOTOM
Srdce má bolí, celý život na SK, (10r. V AT)
a teraz rozmýšľam, kam sa vysťahovať.
Tu sa nedá žiť...
Odísť chcem len ja, v rodine to nemá podporu.
Som z toho na nervy, čo sa deje.
Progresívci sú vraj NAHNEVANÍ
https://m.facebook.com/pg/miso.simecka/posts/
ČÍTAJTE, ako sa vyjadril progresívec o MATOVIČOVI a SPUTNIKU.
Čo by na to povedala Gréta?
Slováci, kto toto uprace? Hádajte!
Progresívec telom a dušou!
Toto sa Slováci NESMIE dostať do vlády.
Pomaly sa ukazuje, že ani KOTLEBOVCI či Uhríkovci nie sú také sv.ine ako progresívci.
Progresívna, ona si kupuje hlasy osadníkov.
https://www.eurorespekt.sk/pod-ruskom-covido…
Progresívci nemajú dosť cicačov štátnej kasy?
Ešte si dovezú toto...
20:01
O čom to píšeš, daj link.
Oni SÚ IDIOTI, ANI SA NEMUSIA ROBIŤ HLÚPYMI
Ty si sám pohlavný...vraj TatranS, napíš rovno, že si TRANS Porisko Dolár má takých raaaad.
Tatran,
pokiaľ si myslia, že žerieme seno, môžu písať.
My, ktorí si informácie overujeme, vieme, že
SPUTNIK
NEOBSAHUJE AKO NOSIČ
OPIČÍ GÉN!
Choď to skúšať inde troll, na blogy v Smetisku, alebo v Narkóze!
Gustáv Murín na svojom blogu zbiera príspevky ŽALUJEM!
Je tam skutočne veľa žalôb od ubolených ukrivdených zatiaľ Slovákov.
Baťo je KISKOV RYTIER.
Odporúčame