16:05
Skvelý argument, Mia, ++++++++++.
Mám v IGNORE už kopu trollov, dnes zavriem do chlieva aj PIA-ANIMA.
Normálne sa vytešujem, keď nehnusia príspevkami debaty.
16:05
Skvelý argument, Mia, ++++++++++.
Mám v IGNORE už kopu trollov, dnes zavriem do chlieva aj PIA-ANIMA.
Normálne sa vytešujem, keď nehnusia príspevkami debaty.
Matovič už úraduje, púšťa perly o 50 percentnej DPH, zvyšovaní daní, ....
Odvolanie Matoviča pomôže asi tak, ako keď z buriny odtrhneš vňať a koreň ostane v zemi.
Táto vláda musí vypadnúť CELÁ.
Smutne pravdivé.
Politici ABSOLÚTNE ignorujú vôľu voličov.
Slúžia úplne niekomu inému, hoci prisahajú na Ústavu SR.
20:26
Máš iné kritériá o definícii panickeho strachu ako ja.
Ja práveže odolávam panike a nepodlieham jej.
Dopĺňam názov lieku BAMLANIVIMAB.
O tomto lieku ani MUK.
Že nemá schválenie, nikomu nevadí!
Vizitka MZV, ŠUKL, EMA.
Nič prekvapujúce.
Áno, urobila si.
Teší ma to, oceňujem obrovský kus práce, ktorý si odviedla, odhodlanie, znášanie urážok (Katarína, Štrkáč + množstvo trollov).
Ja o IVM viem od začiatku, poznám ho roky.
Aj ty o ňom vieš, keby si nebola altruista, nechala by si si všetky informácie pre seba.
Mrzí ma, že tí, ktorým si otvorila oči a možno pomohla, sa ti nepoďajujú. Viem, že to nerobíš preto, možno to ani nesleduješ. Ja však áno a mrzí ma to.
PS: Merck, ako výrobca Ivermectinu, na ktorom sa nezarába, sa pokúša zarobiť na lieku, ktorý sa pichá do žily a údajne vytvára protilátky.
Pardon, vypadlo mi meno, doplním.
Je prekvapujúce, že tento liek NESCHVALENÝ EMA ani ŠUKL bude v pohode dovezený a aplikovaný. Lacný a účinný liek IVERMECTIN od tej istej firmy neustále špinia.
Môže sa stať, že ak ho človek berie sólo, bez lekára, nedopadne to dobre.
Nie je to vina IVERMECTINU, ani pacienta.
Krajči mal IHNEĎ po dovoze zapojiť všeobecných lekárov, aby liečili podľa protokolov, ktoré vyžadujú KOMPLEXNÉ liečenie.
https://www.infovojna.sk/program/dopoludnie-…
Slováci, zobuďte sa a nenechajte deťom ničiť zdravie.
Nielenže školy redukujú učivo a aj za "normálneho" stavu vychovávajú čoraz hlúpejšiu generáciu, ešte sa aj podieľajú, resp. vedome týrajú deti dúškami!
DIŠTANČNÉ vyučovanie nenahradí kolektív, kontakty, socializáciu.
Ako to bude PO ABSOLVOVANÍ PĽUVACIEHO TESTU S DETMI NA SLOVENSKÝCH ŠKOLÁCH?
Netrúfam si ani dúfať, že by SADISTI z krízového štábu niečo také, ako BEZRÚŠKOVÉ vyučovanie pripustili.
Malinová, ty si si upratala v hlave, opustila si panický strach, znormálnela si.
Keby si chcela, našla by si si X štúdií o zbytočnosti rúšok.
Ja osobne nosím rúško od samého začiatku len tam, kde je nevyhnutné. Testovať sa nechodím. Respirátor mám len vo vrecku, ak by ma nejaký aktívny idiot atakoval. Neznášam zbytočné konflikty.
Výborný článok, ďakujem.
Ešte dodám, že deti, ktoré sú vo vývoji, ktorým sa vyvíja mozog, nosením rúšok budú mať poškodený mozog.
PREČO SA NEMERIA DETOM SATURÁCIA OXYMETRAMI?
Pozrite si toto:
https://m.facebook.com/MilanMazurek.Republik…
A podľa môjho názoru by Rómovia zodpovední za podpálenie Krásnej Hôrky mali makať na oprave národnej kultúrnej pamiatky ZADARMO A POVINNE.
https://m.facebook.com/Infovojna/posts/16977…
Krčmérymu, 1/4 Slovákovi, ktorý Slovákom nadáva do hlupákov, lebo sa nechcú očkovať západnými šmejdami verejnoprávna televízia vysiela nábor do jeho liahne profesorov a docentov do Univerzity Svätej Alžbety?
12:48
Spravny, oprav si údaj, Sputnikom očkuje 71 krajín.
Najslabšie dopadla ruská vakcína EpiVacCorona.
Má slabú účinnosť, slabo dvíha protilátky.
Rakúsky súd ZAKÁZAL testovanie PCR TESTAMI.
Kde sa pchá Slovensko?
Medzi fašistické krajiny? Máme chuť segregovať?
PODĽA ČOHO, podľa akých kritérií nás budú segregovať nabudúce?
Odporúčame