Pravda, kedy dáš článok s titulkou o tom, ako ľudia očkovaní západnými šmejdami kapú ako muchy?
Pravda, hanbím sa za teba.
Už si ako Smetisko a Narkóza.
Pravda, kedy dáš článok s titulkou o tom, ako ľudia očkovaní západnými šmejdami kapú ako muchy?
Pravda, hanbím sa za teba.
Už si ako Smetisko a Narkóza.
Ak to nebol Navalený, tak SPUTNIK špiní nejaký prepitý Ukrajinec.
Tí sa dostali do pekných SR.ačiek a teraz banujú a nenávidia Rusko.
Navalený & co. a progresívci, aj všetci rusofóbi budú vyrábať škandály a špiniť SPUTNIK. S tým sa dá rátať.
Antigorila, nie sú rovnaké.
Odporúčam ti naštudovať si informácie o mRNA vakcínach.
Niektoré vakcíny ho nemajú.
Sputnik nepatrí medzi mRNA vakcíny, používa lipidový nosič.
Zároveň neobsahuje opičí gén!
Sugra, že nám to hneď nenapadlo!
Veď Navalený má v tej otrasného väznici prístup na internet, lekárov si CHCE VYBERAŤ a preto, že nie je po jeho, drží HLADOVKU!
Mali ho dať do Prešova, tu by mu prešiel zápal švindľov.
Ach, taká osobnosť, ktorej nasľubovali, že bude prezident. Prečo ho opustila Angela? Takého politika, génia.
Alechod, aj ty diskutuješ a tiež si PAVEDEC.
Keď redaktorka RTVS dostane trest, postihujú ju finačne za PRAVDU, ktorá sa preukázala, PRAVDA mlčí a nenapíše úderný článok, že by sa jej mali verejne ospravedlniť, svedčí to o úžasnej objektivite tohto denníka.
Teraz zverejní článok na základe pochybného zdroja...
Topiaci sa steblá chytá.
Môžme čakať podobné články na dennej báze.
Pán Harabin, je to des čo sa na Slovensku "varí"
za jedovatú politiku.
Teraz sa ukazuje, ako veľmi chýbajú vaše znalosti.
Určite by ste netrpeli výstrelky sudcovi, ktorý má byť vzorom a zverejňuje na sociálnej sieti odsúdeniahodné názory!
Veľmi chýbate na vrcholovej prokuratúre.
Aj keď ste vysvetlili na Infovojne prečo...
Jednoducho NEMÁTE šancu presadiť právo, niet toho, kto by hlasoval v súlade s Ústavou SR a Charty ľudských práv...
A zdiskreditovať sa nepotrebujete.
Držte sa v zdraví.
Vaše príspevky sú top1 aj tu, aj na INFOVOJNE.
.
Super článok ako vždy, ďakujem.
Prikladám link na farmalobby v EMA, úsudok si spravte sami.
https://tonybelohorec.blog.pravda.sk/2021/04…
Takto opluť ruku, ktorá chcela pomôcť!
Hanba vláde, hanba p-rezidentke.
Jaternica má multiorgazmus a Baťová dostane tučnú odmenu!
Možno aj medailu na US ambasáde ako ďalšia štetka Tódová.
300 000 Slovákov, ktorí Sputnik chceli, vám to spočíta. Banda zapredaná.
Chceš pracovať v ŠUKL?Podmienka: progresívec, latentný fašista, milovník peňazí.
EMA poschvaľovala X škodlivých liekov, ktoré museli byť neskôr stiahnuté. EMA poschvaľovala mRNA sračky a tají ich negatívne účinky. Bojuje proti Sputniku, proti Ivermectinu.
Kto ešte dôveruje EMA? ŠUKL?
Kurz ide doviezť Sputnik. SPUTNIKOM očkuje SAN MARINO. Do konca mája bude mať zaočkovanú celú populáciu. Vyše 50 štátov ním očkuje a to je pre mňa absolútne najdôležitejšie kritérium kvality.
Určite nie EMA, ŠUKL.
Bohužiaľ, 300 tisíc Slovákov oň prišlo.
Progresívni fašisti pošpinili Sputnik aj naše meno.
Čaká nás osud Ukrajiny. Západu na nás nezáleží, sme len ratlíci, cez SK sa presúvajú do UA vojská. Rusko nám dalo pomocnú ruku a my sme ho opľuli.
Hanba p-rezidentke & progresívcom.
EMA menuje ľudí v ŠUKL.
PODMIENKA resp. predpoklad na výkon funkcie v ŠUKL je byť PROGRESÍVEC s latentnými fašistickými sklonmi, milovník peňazí, bezcharakterný latentný vrah.
Toto si prečítajte, stojí to za to:
07:41
+++++++++++++
Sputnik mali povoliť tým, ktorí oň mali záujem
Nie vyrábať medzinárodnú hanbu a poškodzovať jeho dobré meno.
Kurz ide doviezť Sputnik. SAN MARINO bude mať do konca mája Sputnikom zaočkovanú celú populáciu. Bez EMA! Skorumpovanej bandy, ktorá má na krku X škandálov, keď povolila lieky, ktoré neskôr MUSELI byť stiahnuté.
Kto má veriť EMA? Prax ukázala, aká dobrá vakcina to je. Nepoužíva opičí gén, žiadne
mRNA nosiče.
300 000 Slovákov ju CHCELO?
EMA sa zdiskreditovala aj vyhlásením o IVERMECTINE. ONA už dávno stratila posledné zbytky férovosti a dôvery.
Ale dres má len jeden!
Je jasné, za koho kope!
Pošpinili sme dobré meno skvelej vakcíny.
Toto je medzinárodný škandál. Za všetko môže Jaternica, ktorá si okamžite predvolala štetku Baťovú. Progresívni fašisti sa chvejú blahom.
Opľuli Rusko, ktoré nám chcelo pomôcť.
Mňa EMA, ktorá schválila iné vakcíny, doslova sajrajt NEZAUJÍMA.
Všetko, čo robí EÚ, je fašistické a je na čase vystúpiť zo zločineckej organizácie.
Odporúčame