Pamela Tenší Wagner, židovka, neobľúbená politička, nemá dobrý vzťah s Kurzom, ale dobre vzťahy, kontakty v Izraeli.
Pamela Tenší Wagner, židovka, neobľúbená politička, nemá dobrý vzťah s Kurzom, ale dobre vzťahy, kontakty v Izraeli.
Kurz síce volal Putinovi a objednal vakcíny, čo teraz zverejnil denník N. Je to už stará informácia, Narkóza ju predkladá ako novinku...
Kurz však s očkovaním asi počká, kým Sputnik schváli EMA. A ak objednáva Kurz, tak je isté, že ho EMA schváli.
PS: Kurz tajne rokoval s Izraelom, aby mu prepustili vakcíny. Má tam kontakty.
Ide robiť na Hegera bububu?
Vyžíva sa z tejto situácie, bude mať multiorgazmus aj bez gigola!
Štetka Baťová dostane odmenu a medailu na us ambasáde ako Monika Tódová.
Zuza, prestaň predstierať.
Tebe ide len o to, aby si s progresívnymi fašistami urobila zo Slovenska Moslimsko a Cigánsko.
https://www.eurorespekt.sk/pod-ruskom-covido…
Netestujem sa, očkovať sa dám, ale len ak to bude povinné a len SPUTNIKOM.
Ivermectin a všetky ostatné lieky a doplnky podľa protokolu mám.
Rúško nosím len v nevyhnutných prípadoch.
Sme celá rodina ok.
Dik za rady.
Pýtam sa skôr na prognózy do budúcna. Čo bude so Slovenskom? Nie je správne mlčať a nekonať.
Som ready. Potrebujeme lídra!
Sám vojak v poli je len román...
Čo ďalej?
Dajte mu pokoj, pretože ani sám nevie, do čoho sa dovozom Sputniku namočil.
Mal X-krát väčšie prúsery, za ktoré mal byť odvolaný, napr. použiť národ v klinickej štúdii, násilné testovanie, dookola núdzové stavy, kradnutie peňazí na testoch, atď., hlavne NEKOMPETENTNOSŤ.
ALE za SPUTNIK má pochvalu.
Na to by nemal gule nik.
Teraz vidíte, kto je PROTI NÁRODU!
VIDÍTE TÚ PROGRESÍVNU ŠPINU, ktorá sa usalašila všade? Ktorá pomocou vraždy K+K urobila chobotnicu s hlavou v USA a chápadlami všade, na najvyšších miestach a chápadlami na kľúčových miestach vrátane mainstreamu?
Choďte voliť. A nevyplakávajte na blogu.
Ak vám záleží na Slovensku, uvedomte si, že ani ĽSNS ani Republika nie sú takí fašisti ako PS, Hlas, SaS. Nevoľte nikoho z koalície.
Inak nebude SLOVENSKO, len Cigánsko, Moslimsko, len most, ktorým sa budú presúvať usácke vojská. SKONČÍME ako Ukrajina!
https://www.eurorespekt.sk/pod-ruskom-covido…
Len dokedy sa ešte budeme volať SLOVENSKO?
Tony, ty niekedy čítaš blogy na Pravde?
NIKTO z nás, ktorí tu prispievame, okrem trollov,
NEBOL PROTI SPUTNIKU!
My sme boli šťastní!
Dokonca sme držali prsty Matovičovi, pretože za jeho nekompetentnosť mal byť X-krát odvolaný, KEN NIE ZA SPUTNIK.
Keby bol oficiálne oznámil, že ide po SPUTNIK, bolo by mu v tom zabránené. Preto nepredchystal uvoľnenie Sputniku vopred.
Preto chcel udržať Krajčiho vo funkcii, kým nerozbehne očkovanie. A Krajči zaváhal, mal to urobiť. Pretože v ankete chcelo Sputnik 60 percent Slovákov.
Nám, občanom, je to nesmierne ľúto.
Progresívci sa tešia. Sorošovka bude mať multiorgazmus aj bez jej gigola.
Mňa by zaujímalo,či by PREZILI MORČATÁ!
Je to svinstvo.
SKONČÍME ako Ukrajina.
Pristávací most, cesta pre vojská.
Pamätajte si, kto bude voliť PS SPOLU, SAS, HLAS, ŽALUDE, OĽAJNO
MÁ KRV NA RUKÁCH.
Zoderú vás z kože.
Čo piští?
Progresívci?
BLÚZNIŠ....
Z ČOHO, NA ČOM PROGRESÍVNE FRČÍŠ?
Odporúčame