17:17
++++++++++++++++++
Monika Tódová sediac na kolenách šéfredaktora sa venovala sexuálnym hrátkam, keď dvere otvoril jej legitímny manžel.
Osopila sa na neho slovami: Čo tu chceš, nevidíš, že pracujeme na titulke?
Toto vsotil do ksichtu Tódovej Kočner na jeho TB.
Ozvalo sa rozhorčené hučanie Bárdyho a iných...
Na tejto TB rozdal Kočner zúčastneným materiály o Lipšicovom stáde.
(Zdroj: EURORESPEKT, Jana Teleki).
A táto žumpa ešte dostane americkú cenu na US ambasáde. Odkiaľ vzala milióny na dom, na ktorý upozornil novinár Tóth?
Zatiaľ trápnosť. Lepšie ako nič.
Protestovať sa nedá!
*NIKDY si nesmieme zvyknúť na
OBOJKY
*NA HRUBÉ ZNEUŽÍVANIE PRÁVOMOCI VEREJNYCH ČINITEĽOV
*NA NEPOSKYTOVANIE VČASNEJ ZDRAVOTNÍCKEJ POMOCI S NÁSLEDKOM SMRTI
*NA NELIEČENIE KOVIDU
*NA ODOPIERANIE PRÁVA NA VZDELÁVANIE NAŠIM DEŤOM
*NA ROZKRÁDANIE NAŠICH PEŇAZÍ BEZ VÝBEROVÝCH KONANÍ V UTAJENIM REŽIME
*NA PRZNENIE ÚSTAVY A ŠLIAPANIE PO ĽUDSKÝCH PRÁVACH
AKÝKOĽVEK ODPOR VOČI TEJTO CHUNTE JE ŽIADÚCI.
Vďaka Fico, okrem teba to nerobí NIK
PODĽA ZDROJA RIA.RU
SA JEDNANIA S RAKÚSKOM O NÁKUPE SPUTNOKU BLÍŽIA KU KONCU.
Rakúsko zrejme počká na schválenie SPUTNIKU agentúrou EMA.
Zároveň však Rakúsko vyjednáva s Izraelom o odstúpení vakcín.
(Vo vláde majú silnú židovku).
14:08
pjk127
Práve si nám ukázal, ako prázdny sud silno duní.
Takáto nula, čo nemá čo povedať k diskusii, tu nemá čo hľadať.
Odteraz si zaradený medzi trollov v IGNORE.
Tam patríš do stáda deb.ilných uškriekaných trollov.
Pardon, oprava:. ..ako si reagovala na TELEKI / EURORESPEKT...
14:35
Malinová, niežeby tento príspevok nebol trefný.
Len ti pripomínam, ako si reagovala na Telekom / EURORESPEKT, keď písali proti Lipšicovi, o tejto vláde....Vtedy si napísala, že teba nezaujíma Lexov plátok.
Si zištná, ak o tom ešte nevieš, tak si to uvedom.
Píšem to len pre poriadok, lebo máš o sebe a svojich názoroch privysokú mienku. Pamätáš, ako si vyvádzala kvôli Nicholsonovej?
A na kresťanov sa nespoliehaj. Tento pápež podpísal zmluvu s Rockefelerovcami.
Títo kňazi sú za očkovanie opičími vakcínami, ako aj vakcínami z potratených plodov.
Títo kňazi sú zrkadlom doby. Papagáje, ktoré sa nedostali na inú VŠ. Nuly, čo nemajú veriacim čo povedať. (Česť výnimkám). A KDH? Pozri si niekedy ako hlasuje Lexmann-ová.
15:51
adela40 +++++++++++++++++++++
Ďakujem ti Ivan Hečko!
Veľmi cenné informácie.
++++++++++++++++++
WHO je zatiaľ proti covid-pasom.
PS: trochu od témy, ale mainstream sa nám na Slovensku snaží zatajiť, že PCR TESTY - TESTOVANIE VYHLÁSIL RAKUSKY SÚD ZA NEZÁKONNÉ.
19:21
vk 4, ty bezmozgovec, BOJA sa uvoľniť SPUTNIK, pretože má u ľudí percentuálne najvyššiu dôveryhodnosť.
X ľudí sa ponúklo, že ak bez schválenia sa chcú očkovať zatiaľ NAJBEZPEČNEJŠOU VAKCINOU NA SVETE.
Odporúčam vk4 prehltnúť horkú slinu porážky.
Ak sa však potrebuje vyzvracať, nech tak robí doma a nie na blogu.
SAN MARINO nemá ŠUKL.
Kašle na EMA, priamo previazanú na farmafirmy.
Kúpilo SPUTNIK V a do konca mája bude mať zaočkovanú celú populáciu.
Už sa tam hrnú Taliani.
My sa tu hráme na nejakých "ODBORNÍKOV", ktorým ŠUKL zverila testovanie SPUTNIKA.
Hľadajú a špekulujú, vyhovárajú sa.
Nevedia, čo vlastne hľadajú,len sa BLAMUJÚ!!!
ŠARŽA nie je nič iné, len "poradie" várky vakcín opúšťajúcich výrobný závod. Receptúra sa NEMENÍ.
Baťová, handra EÚ, sa vyznamenala aj s tým jej kiskoidným vagabundom Radom Baťom
Minule troll stgu perlil somariny, že IVERMECTIN je všade dostupný a sú ho plné lekárne.
Pritom na linku, ktorý sám zverejnil, majú Ivermectin DVE LEKÁRNE NA SLOVENSKU.
Jedná v Blave a jedna v Žiline
22,30
Jasné, úderný TROLL stgu, už makáš?
To máš z praxe? Alebo papagájuješ?
DAJ ŠTATISTIKY TROLL!
Koľko ľudí spomedzi nakazených je zaočkovaných 2 dávkami? A koľko takých ľudí umrelo? A....bolo to na kovid? Alebo kvôli vakcíne?
Boja sa SPUTNIKU?
Lebo by účinnosťou prekonal západné SR.AČKY?
Čo sa dá čakať, keď používajú staré protokoly a DOTERAZ aplikujú škodlivý REMDESIVIR?
Sú to VRAHOVIA.
Hlavne, že sa nabalia.
Najlepší je brav Krčméry, ktorý má DIERU V RESPIRÁTORE PREKRYTÚ RÚŠKOM.
Ten, ktorý má zákaz vstupu do Strednej Afriky.
Ten, ktorému vo verejnoprávnej televízii vysielajú reklamu lákajúcu študentov na jeho univerzitu.
Ten, ktorému na "misiách" umierali NAŠI členovia misií.
Áno, ten 1/4 Slovák, ktorý nám nadáva do HLÚPYCH. Celkom oprávnene. Už mal byť dávno v base.
Ja mám 2 otázky:
Koľko očkovaných je po 2 očkovaniach nakazených?
Prečo klamú, že liek nemáme?
Pretože ak niekto ochorie, mal by okamžite dostať ÚČINNÝ LIEK IVERMECTIN, PRÍPADNE PLAQENIL! A ostatné lieky a vitamíny podľa liečebných protokolov.
Zároveň žiadam novinárov, aby sa na toto PÝTALI !
Ak majú ešte nejakú česť, ak im Matovič nezalepil ústa tými 10 miliónmi, tak by mali klásť otázky!
Zároveň má zaujíma, či ešte stále započítavajú za ľudí s kovidom vo veku od 65 rokov 4 nakazené osoby.
Takýto bordel aký tu vláda nastolila nikdy neskončí, ak mainstream bude ďalej čušať.
Malinová, na stránke zásoby liekov mi nájde Ivermectin len v dvoch lekárňach, v Bratislave a v Žiline.
Čo sa s ním stalo?
Celkom nedočkavo čakám, čo sa vykľuje z ministra zdravotníctva.
Blog v ktorom varuješ pred Hlasom má svoju logiku. Pellegrini &co. NIKDY.
Malé strany nemajú lídrov, mnohé ani úroveň. Žiaľ.
Keďže NECHCEM živoriť za vlády Oľajna a koalície, budem voliť SMER, alebo REPUBLIKU.
ĎAKUJEM, že vystríhaš pred PS a Hlasom.
Veľmi si želám, aby Smer a Republika mali toľko hlasov, aby z nich bola silná KOALÍCIA.
Odporúčame