Baťo je KISKOV RYTIER.
Baťo je KISKOV RYTIER.
+++++++++++++++++
Je to všetko v rozklade.
Kedy už vyjde aspoň trochu pozitívny článok, aspoň návod, čo my, zašliapnutí občania tzv. Slovenskej republiky môžme robiť? Je nejaká nádej?
Cicero 07
Pomaly ale isto si národ uvedomí, že progresívci sú väčší a krvilačnejší nacisti ako Hitler!
NESMÚ sa DOSTAŤ do vlády.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/04/08/s-ocko…
Pozrite, ako sa zvyšuje počet úmrtí tam, kde veľa očkujú.
20:07
Ja vravím, že sú skôr PROGRESÍVCI, než liberáli.
Aj keď sú skoro jedno, prašť ako uhoď.
Haj.zeľ ako wc.
Dule3
Daj si ich do IGNORE.
V tom chlieve už mám zamknutú peknú zbierku trollovských s.v.í.ň.
Debata má ihneď lepšiu úroveň.
Presne ako píšeš, lovec trollov.
Čo keby tá štetka Baťová skúšala očkovať morčatá Astra Zenecou?
Jej išlo len o jediné, pošpiniť Sputnik.
Šarže sú predsa po každej várke INÉ!
Už viac sa zhodiť nemohla špina progresívna.
20:16
Nummi, ideš do IGNORE chlieva medzi tebe rovných.
Si skoro posledný troll, čo tu przní diskusiu.
Padaj.
20:11
Prajem nicku nummi dlhú a boľavú smrť následkom mRNA vakcíny.
Sa stavím, že dnes zažije sorošova marioneta multiorgazmus aj bez gigola.
Baťová dostane medailu a tučnú odmenu od farmafiriem produkujúcich nebezpečné mRNA sračky.
Nie je Sputnik? My sa očkovať rozhodne nedáme!
A čože od Navaleného dala ruky preč Angela?
Koho dnes zaujíma táto SPODINA?
Nech kvôli nemu drží hladovku strana Žaludi a p-rezidentka.
Je to skutočne pod úroveň, čo sa tu rieši.
Ak budú potrebovať "odpomôcť" si od Navaleného,nech zavolajú mužožene Kolíkovi.
Očkovanie SPUTNIKOM V SAN MARINE VYUŽÍVAJÚ AJ TALIANI.
Kde sú psie hlasy liberálov, ako Šimečka, Bihárička, Čaputka?
Kde je skúmačka nečistôt a testovačka morčiat Baťová?
Kde je minister zdravotníctva SR?
Kto povýšil ZAPREDANÝ ŠUKL NAD VLÁDU, keď tu rozkazuje ŠUKL A NIE VLÁDA?
Pýta sa správne a trefne Malinová.
https://www.nytimes.com/2021/04/02/world/eur…
SAN MARINO kúpilo SPUTNIK.
Bez skorumpovanej EMA. Nemajú ani liberálny ŠUKL.
PREČO MAINSTREAM MLČÍ?
20:20
Pre žraloka:
SAN MARINO kúpilo SPUTNIK. Nepotrebuje žiadnu skorumpovanú EMA, ŠUKL!
Do konca mája bude mať zaočkovanú celú populáciu.
PREČO O TOMTO MAINSTREAM MLČÍ?
Vk4 klameš, SPUTNIK neobsahuje opičí gén!
22:07
+++++++++++
A tá liberálna štetka Baťová bude štekať dookola to isté. Sputnik sa preveruje....
Astra Zeneca je výborná, Moderna aj Pfizer sú výborné vakcíny.
Pedro, údajne ide o INÚ ŠARŽU.
ŠUKL, ktorý povolil západné sračky HĽADÁ akúkoľvek zámienku pošpiniť Sputnik.
Aj keby niečo "našiel", tak ja ŠUKL veriť nebudem a aj naďalej trvám na tom, že chcem jediné SPUTNIK.
Môže mi niekto vysvetliť, aký majú RÝCHLOKVASENÉ vakcíny POZITÍVNY ÚČINOK?
Okrem toho, že sa na nich nabalia farmafirmy?
Nevie sa definovať ani škodlivý vplyv, ani účinnosť a ani doba, počas ktorej by mal byť očkovaný chránený.
Odporúčame