+++++++ veru deltoid.
A Fica to dobehlo.
Až tak, že z neho robia najväčšieho Goriliaka.
Absurdistan.
Rozvrat štátu.
Chmelár píše, že sme na prahu občianskej vojny.
A médiá sa stále tvária že nič...
+++++++ veru deltoid.
A Fica to dobehlo.
Až tak, že z neho robia najväčšieho Goriliaka.
Absurdistan.
Rozvrat štátu.
Chmelár píše, že sme na prahu občianskej vojny.
A médiá sa stále tvária že nič...
Ohava jedná sa opováži nazývať zavádzanie TOTALITY zákonnosťou?
Sme na prahu občianskej vojny!
Až sem ste to dotiahli hyeny v ľudskej koži!
Existujú odposluchy aj na Mikulca a Danielita.
Pravda demokraticky neumožnila diskusiu pod blogom!
Vlado 222,
Húfnica sa urazí, že si ju nespomenul.
Kto tých grázlov vo vláde vymenoval? A dokonca dvakrát?
Ktože to bol, kto vymenoval Danielita?
No predsa p-rezidentka!!!
A jej vlastný ex- poradca Kubina z Danielitovej firmy obhajuje zadržaného Čurillu&co!
Ona bola v pivnici, ona je zviazaná s touto mafiou!
Číre zúfalstvo, však on vie, prečo sa tak potí:
Ospravedlňujem sa, nie RD, ale RF.
(PREDIKCIA mi spôsobuje takéto problémy).)
Oprava: keď chceli v Moskve prekaziť občania povinné zavádzanie kovid pasov,...
Keď chceli v Moskve prekaziť občania zavádzajú povinnosť kovid-pasov, hromadne podávali trestné oznámenie.
V RD sú orgány povinné v lehote odpovedať.
Došlo k zahlteniu, takže občania prekazili tento nátlak, zámer "žltého" primátora Moskvy.
Už zazneli podnety na občanov, robte to aj na Slovensku. Všetci občania môžu podávať trestné oznámenia. Vzory vypracoval advokát Weis, JUDr.Harabin, Adriana Krajníková. Stačí si vybrať. (Opis situácie v Moskve sa dá dohľadať, efekt zaručený).
Rovnako treba postupovať aj v prípade porušovania práv v polícii a inšpirovať sa p.Murínom. Zahltiť GP trestnými oznámeniami.
Výborný nápad.
++++++++++++++++
Je to strašné.
A to sa kaderník/obuvník/plagiátor/minister "kadal", ako je všetko pripravené, premyslené, jasné, blábláblá.
Mali by ste to vziať do vlastných rúk.
Veď všetku zodpovednosť hodil kvázi minister na zriaďovateľov a riaditeľov.
Opatrenia IGNOROVAŤ.
Deti by si mali zadovážiť Ivermectin ako prevenciu.
Bodka.
Očkovaní sú na tom evidentne rovnako, ako nezaočkovaní. Chorejú i prenášajú.
Na blogu je rozpis, ako sa preventívne liek dávkuje.
NEľudskú zrůdu.
Harabin ho nesleduje.
Nechce ho zabiť.
Chce ho vidieť - haj.zla - v base na veľa veľa rokov!
Saste, naivná predstava...
1. Možno ho fakt služobne strážia.
2. Možno mu Motyka T. vybavila na usambassy ochranku
3. US ambasáda zistila, že nadutý agent je pre ňu bezcenný a .... zbavia sa ho.
Možno teraz?
Inak usáci sú známi trápnymi príbehmi o univerzálnych agentoch.
Je fakt možné, že to opäť budú chcieť hodiť na Fica.
Tak, ako možný vrah robil rodinám K&K obhajcu zadarmo....
On je už mimo!
DANIELITO, Motyka ti vybavila ochranku na usambassy!!!
Alebo....si už pre nich niečo ako použitá vreckovka?
A čo na to profesor Pročko?
Jeho asistentka tiež zmĺkla.
Kedysi vypisovala agitačné články na blogu Pravda.
Najskôr mal niečo s vraždou K+K, potom sa votrel k zdroju informácií ako obhajca!
Celý proces s Kocnerom je zmanipulovaný.
Po vymenovaní Danielita do funkcie ŠP napísala Zsuzsová list GP ŽILINKOVI, že ak sa jej niečo stane, je za tým Lipšic.
List zverejnila INFOVOJNA.
PS: viete, že vytunelovali bankový účet po Ernestovi Valkovi?
Pár dní po vražde?
Nájdite si Jana Teleki, Eurorespekt, alebo vysielanie INFOVOJNA, archív.
Už to, že išiel rozvracať Ukrajinu s Demešom má utvrdzuje, že je US AGENTOM.
Alkoholik, vriťolez, arogantný pankhart.
Zástupca ŽLTEJ TLAČE.
Alkoholik ako Korda.
Hlasný vymletý, arogantný.
Všetky atribúty žltého vriťoleza.
Odporúčame