Zvykajme si.
Štát má kvóty na 200 000 migrantov.
Holandsko nám už posiela identifikačné čipy.
Zbohom slobodné prechádzky, po 10 ročnom pobyte v Rakúsku viem, čo to obnáša.
Sopľavé decká nadávajú starým ľuďom, nočné výtržnosti, vraždy, cicanie štátu.
Maďarsko a Rakúsko NEVEZMÚ ANI JEDNEHO AFGÁNCA!!!!
ĎAKUJEME, voliči tejto mrzkej lúzy.


